Стар Радио

Стар Радио

Музички Стриминг Медиум - Македонија Број 1 Слушај и Уживај

Патувања - Apartmani Dobre Vode - Villa Valencia

Објавено на July 26, 2022
Објавено од benson
Гледано од 19 луѓе
#4669
Check with seller

Опис на предметот

Villa Valencia Dobre Vode
5 min od Bara, 80 m od plaze, bazen, rostilj, klime...
-De luxs studio apartmani sa kupatilom i kuhinjom (Takve ima 5).
-Jedan stan sa spavacom i dnevnom sobom.
Ne odgovaram na poruke, samo poziv.
Kontakt: +38268040400 (Viber, What's App)
Srbija: 0638284939
https://www.youtube.com/watch?v=qNaMLSguhyc

Локација

Држава
Srbija
Регион
Primorje
Град
Dobre Vode

Преглед и повратни информации за Apartmani Dobre Vode - Villa Valencia(0)

  Бидете први да ги разгледате или повратните информации

  Додај нов преглед

  Прашајте ги прашањата што ги имате или вашето искуство со оваа ставка или продавач. Сите коментари се модерирани
  Вистинско име или корисничко имеe
  Нема да бидат објавени
  Преглед, повратни информации или прашање
  *
  Ова поле е задолжително
  Clear