Дом и Семејство - Potrebne sobarice, Bečići Monte Dreams

Објавено на July 22, 2022
Објавено од oglasi
Гледано од 93 луѓе
#4668
Check with seller

Опис на предметотKompleksu Monte Dreams u Becicima, Crnoj Gori, potrebne sobarice (higijenicarke). Obezbedjen smestaj. Odlicni uslovi za rad.

www.montedreams.com
info.montedreams@gmail.com

Kontakt telefon:
+381 63 8420053 (SRB)
+382 69 888700 (MNE)

Локација

Држава
Srbija
Регион
Beograd
Град
Beograd

Преглед и повратни информации за Potrebne sobarice, Bečići Monte Dreams(0)

  Бидете први да ги разгледате или повратните информации

  Додај нов преглед

  Прашајте ги прашањата што ги имате или вашето искуство со оваа ставка или продавач. Сите коментари се модерирани
  Вистинско име или корисничко имеe
  Нема да бидат објавени
  Преглед, повратни информации или прашање
  *
  Ова поле е задолжително
  Clear