Домашни Миленици - Rotvajler štenci vrhunskog porekla

Објавено на July 5, 2022
Објавено од benson
Гледано од 5 луѓе
#4665
Check with seller

Опис на предметот

Rotvajler štenci vrhunskog porekla.
Oštenjeni 05.05.2022.
Otac svetski poznat priplodnjak Doctor Timit Tor.
Profesionalno odgojeni, očišćeni od parazita i vakcinisani.
Cena po dogovoru.
Aranđelovac.
+381613108161

Локација

Држава
Srbija
Регион
Šumadijski
Град
Aranđelovac

Преглед и повратни информации за Rotvajler štenci vrhunskog porekla(0)

  Бидете први да ги разгледате или повратните информации

  Додај нов преглед

  Прашајте ги прашањата што ги имате или вашето искуство со оваа ставка или продавач. Сите коментари се модерирани
  Вистинско име или корисничко имеe
  Нема да бидат објавени
  Преглед, повратни информации или прашање
  *
  Ова поле е задолжително
  Clear