Домашни Миленици - Na prodaju stenad pomeranca ostenjeni 7.04.2022.

Објавено на July 2, 2022
Објавено од benson
Гледано од 10 луѓе
#4663
Check with seller

Опис на предметот

Na prodaju stenad pomeranca ostenjeni 7.04.2022.
Vakcinisani, ocisceni od parazita..
Sa papirima i svom pratecom dokumentacijom.
Roditelji u mom vlasnistvu,
U ponudi su jos dva mladja legla.
Sve informacije na br 0693230663
Danijel
Obrenovac

Локација

Држава
Srbija
Регион
Podunavski
Град
Obrenovac

Преглед и повратни информации за Na prodaju stenad pomeranca ostenjeni 7.04.2022.(0)

  Бидете први да ги разгледате или повратните информации

  Додај нов преглед

  Прашајте ги прашањата што ги имате или вашето искуство со оваа ставка или продавач. Сите коментари се модерирани
  Вистинско име или корисничко имеe
  Нема да бидат објавени
  Преглед, повратни информации или прашање
  *
  Ова поле е задолжително
  Clear