Стар Радио

Стар Радио

Музички Стриминг Медиум - Македонија Број 1 Слушај и Уживај

Останати услуги - Potreban radnik na recepciji u Austriji

Објавено на June 12, 2022
Објавено од oglasi
Гледано од 209 луѓе
#4657
Check with seller

Опис на предметотPotreban radnik na recepciji u Austriji na 2 meseca (juli i avgust).Obezbedjen smestaj. Neophodno poznavanje engleskog jezika.
www.schlosserhaus.com/
 info.schlosserhaus@gmail.com
Kontakt telefon: +381 63 8420053 (SRB)
Vesna

Локација

Држава
Srbija
Регион
Beograd
Град
Beograd

Преглед и повратни информации за Potreban radnik na recepciji u Austriji(0)

  Бидете први да ги разгледате или повратните информации

  Додај нов преглед

  Прашајте ги прашањата што ги имате или вашето искуство со оваа ставка или продавач. Сите коментари се модерирани
  Вистинско име или корисничко имеe
  Нема да бидат објавени
  Преглед, повратни информации или прашање
  *
  Ова поле е задолжително
  Clear