Дом и Семејство - Stara planina, 18 hektara.

Објавено на May 15, 2022
Објавено од oglasi
Гледано од 33 луѓе
#4650
Check with seller

Опис на предметотStara planina, 18 hektara.
Parcela se nalazi na 1000m nadmorske visine, prelepa suncana strana na najlepsoj lokaciji na Staroj planini. Parcela je 18ha sa dozvoljenom gradnjom i prenosom , vlasnistvo 1/1.
Pogodna je za izgradnju hotela, vikendica, lovista bavljenje stocarstvom itd. Ima vode, struje.
Prodaja pozeljna u celosti ili investitoru.
Cena dogovor.
Darko, 0611094406
darkotosic89@gmail.com
Zajecar

Локација

Држава
Srbija
Регион
Zaječar
Град
Zaječar
Адреса
Zaječar

Преглед и повратни информации за Stara planina, 18 hektara.(0)

  Бидете први да ги разгледате или повратните информации

  Додај нов преглед

  Прашајте ги прашањата што ги имате или вашето искуство со оваа ставка или продавач. Сите коментари се модерирани
  Вистинско име или корисничко имеe
  Нема да бидат објавени
  Преглед, повратни информации или прашање
  *
  Ова поле е задолжително
  Clear