Огласи За Работа - Potrebne operaterke za rad od kuce

Објавено на May 14, 2022
Објавено од benson
Гледано од 14 луѓе
#4649
Check with seller

Опис на предметот

Potrebne operaterke za rad od kuce, mogu i starije zene. Uslov je osnovno poznavanje engleskog jezika, odgovornost, doslednost.
Za vise informacija javiti se na:
zaradaodkuce9@gmail.com

Локација

Држава
Macedonia
Регион
Skopje
Град
Skopje

Други информации

Преглед и повратни информации за Potrebne operaterke za rad od kuce(0)

  Бидете први да ги разгледате или повратните информации

  Додај нов преглед

  Прашајте ги прашањата што ги имате или вашето искуство со оваа ставка или продавач. Сите коментари се модерирани
  Вистинско име или корисничко имеe
  Нема да бидат објавени
  Преглед, повратни информации или прашање
  *
  Ова поле е задолжително
  Clear