Дом и Семејство - Potrebne sobarice za rad u Crnoj Gori

Објавено на March 20, 2022
Објавено од oglasi
Гледано од 595 луѓе
#4634
Check with seller

Опис на предметотKompleksu Monte Dreams u Becicima, Crnoj Gori, potrebne sobarice. Obezbedjen smestaj,rad na duzi period. Odlicni uslovi za rad.

www.montedreams.com
 
info.montedreams@gmail.com

Kontakt telefon:+381 63 8420053 (SRB)
                         +382 69 888700 (MNE)

Локација

Држава
Srbija
Регион
Beograd
Град
Beograd
Адреса
Beograd

Преглед и повратни информации за Potrebne sobarice za rad u Crnoj Gori(0)

  Бидете први да ги разгледате или повратните информации

  Додај нов преглед

  Прашајте ги прашањата што ги имате или вашето искуство со оваа ставка или продавач. Сите коментари се модерирани
  Вистинско име или корисничко имеe
  Нема да бидат објавени
  Преглед, повратни информации или прашање
  *
  Ова поле е задолжително
  Clear