Камиони - Комерцијални возила - Cisterna Renault 420 DCI PREMIUM 2003. godište

Објавено на March 12, 2022
Објавено од benson
Гледано од 264 луѓе

Опис на предметот

Prodajem cisternu Renault 420 DCI PREMIUM 2003. godište, dizel, prešla 670000 km.
13000 kubika, Snaga (kW/KS) 309/420, Maksimalna nosivost 25000 kg.
Kodiran ključ, Centralno zaključavanje, ABS, ESP, ASR, Pneumatske kočnice, Snažne pomoćne kočnice.
Oprema: Klima, Servo volan, Električni podizači, Električni retrovizori, Putni računar, Tempomat, Ojačano zadnje vešanje, Svetla za maglu, Spavaća kabina, CD.
Servisna knjiga, Rezervni ključ.
Kontakt: +38163 8046005,
Obrenovac

Локација

Држава
Srbija
Регион
Beograd
Град
Obrenovac
Адреса
Stubline

Детали за автомобил

Renault
Кабрио
2003
3
3
670000
13000
Не
Не
309 KW

Преглед и повратни информации за Cisterna Renault 420 DCI PREMIUM 2003. godište(0)

  Бидете први да ги разгледате или повратните информации

  Додај нов преглед

  Прашајте ги прашањата што ги имате или вашето искуство со оваа ставка или продавач. Сите коментари се модерирани
  Вистинско име или корисничко имеe
  Нема да бидат објавени
  Преглед, повратни информации или прашање
  *
  Ова поле е задолжително
  Clear