други работни места - Potrebni radnici u Češkoj republici na različitim pozicijama.

Објавено на November 19, 2021
Објавено од oglasi
Гледано од 3082 луѓе
#4625
Check with seller

Опис на предметотPotrebni radnici u Češkoj republici na različitim pozicijama.

Ugovor sa poslodavcem, radna dozvola I viza na dve godine.
Rad u fabrikama na pakovanju proizvoda
Operateri na mašinama za proizvodnju I rad na linijskoj proizvodnji
CNC operateri
Bravari
Auto limari I lakireri
Vozači E kategorije
Šnajderi
Mesari,

 Za sve informacije pozvati na tel +38163583020 direktno ili viber , W-ap.

Локација

Држава
Srbija
Регион
Beograd
Град
Beograd
Адреса
Beograd

Други информации

Преглед и повратни информации за Potrebni radnici u Češkoj republici na različitim pozicijama.(0)

  Бидете први да ги разгледате или повратните информации

  Додај нов преглед

  Прашајте ги прашањата што ги имате или вашето искуство со оваа ставка или продавач. Сите коментари се модерирани
  Вистинско име или корисничко имеe
  Нема да бидат објавени
  Преглед, повратни информации или прашање
  *
  Ова поле е задолжително
  Clear