Дом и Семејство - Na prodaju stenci Francuskog buldoga

Објавено на November 6, 2021
Објавено од oglasi
Гледано од 599 луѓе
#4619
Check with seller

Опис на предметотNa prodaju stenci Francuskog buldoga odlicnog porekla,u ponudi dva muska i jedno zensko stene.Stenci su uredno vakcinisani i cisceni od parazita. Cena 500 eura. Cacak, Ognjen 066/241-076

Локација

Држава
Srbija
Регион
Čačak
Град
Čačak
Адреса
Čačak

Преглед и повратни информации за Na prodaju stenci Francuskog buldoga(0)

  Бидете први да ги разгледате или повратните информации

  Додај нов преглед

  Прашајте ги прашањата што ги имате или вашето искуство со оваа ставка или продавач. Сите коментари се модерирани
  Вистинско име или корисничко имеe
  Нема да бидат објавени
  Преглед, повратни информации или прашање
  *
  Ова поле е задолжително
  Clear