Стар Радио

Стар Радио

Музички Стриминг Медиум - Македонија Број 1 Слушај и Уживај

Гуми - Нови гуми GOOD YEAR 255 / 55 R19

Објавено на September 15, 2021
Објавено од stevce
Гледано од 94 луѓе
#4599
400.00 Euro €

Опис на предметот

      Продавам четири НОВИ невозени гуми


марка - GOOD YEAR  


тип – EAGLE  F1


димензии -  255/55 R19


 


цена = 400 евра комплет ( без бандажи )


 


продавач – 070 207 205

Локација

Држава
Macedonia
Регион
Македонија
Град
Битола

Детали за автомобил

Кабрио
Не
Не

Преглед и повратни информации за Нови гуми GOOD YEAR 255 / 55 R19 (0)

  Бидете први да ги разгледате или повратните информации

  Додај нов преглед

  Прашајте ги прашањата што ги имате или вашето искуство со оваа ставка или продавач. Сите коментари се модерирани
  Вистинско име или корисничко имеe
  Нема да бидат објавени
  Преглед, повратни информации или прашање
  *
  Ова поле е задолжително
  Clear