Автобуси / Комбиња / Минибусови - Transporter

Објавено на August 11, 2021
Објавено од Angelka
Гледано од 72 луѓе

Опис на предметот

se prodava transporter tovarno vo odlicna sostojba uvezeno od ch za poveke info na tel 078 323278

Локација

Држава
Macedonia
Регион
prilep
Град
prilep

Детали за автомобил

Volkswagen
Кабрио
Да
Не

Преглед и повратни информации за Transporter(0)

  Бидете први да ги разгледате или повратните информации

  Додај нов преглед

  Прашајте ги прашањата што ги имате или вашето искуство со оваа ставка или продавач. Сите коментари се модерирани
  Вистинско име или корисничко имеe
  Нема да бидат објавени
  Преглед, повратни информации или прашање
  *
  Ова поле е задолжително
  Clear