Дом и Семејство - Prodavam pokuknina mnogu eftino

Објавено на June 23, 2021
Објавено од mario
Гледано од 75 луѓе
#4584
2000.00 Денари

Опис на предметот

Prodavam eden trosed, eden dvosed so dusek za spienje, edna foteja i eden televizor Philips lcd 26 , site vo odlicna sostojba i mnogu malku koristeni za 2000 den( se zaedno)

Локација

Држава
Macedonia
Регион
Veles
Град
Veles
Адреса
078908452

Преглед и повратни информации за Prodavam pokuknina mnogu eftino(0)

  Бидете први да ги разгледате или повратните информации

  Додај нов преглед

  Прашајте ги прашањата што ги имате или вашето искуство со оваа ставка или продавач. Сите коментари се модерирани
  Вистинско име или корисничко имеe
  Нема да бидат објавени
  Преглед, повратни информации или прашање
  *
  Ова поле е задолжително
  Clear