Стар Радио

Стар Радио

Музички Стриминг Медиум - Македонија Број 1 Слушај и Уживај

Земјоделски Возила / Машини - TRAKTOR 540

Објавено на June 6, 2021
Објавено од dejan
Гледано од 1100 луѓе

Опис на предметот

KOMPLET NE DELAM  traktor prikolica plugoj drlaci so sobrajcajna kontakt 078447391

Локација

Држава
Macedonia
Регион
PRILEP
Град
PRILEP

Детали за автомобил

Fiat
Кабрио
1980
3
3
23000
540
Да
Не
53 KW
3

Преглед и повратни информации за TRAKTOR 540(0)

  Бидете први да ги разгледате или повратните информации

  Додај нов преглед

  Прашајте ги прашањата што ги имате или вашето искуство со оваа ставка или продавач. Сите коментари се модерирани
  Вистинско име или корисничко имеe
  Нема да бидат објавени
  Преглед, повратни информации или прашање
  *
  Ова поле е задолжително
  Clear