Стар Радио

Стар Радио

Музички Стриминг Медиум - Македонија Број 1 Слушај и Уживај

Делови за автомобили - MOTOR ZA MERCEDES 190

Објавено на June 6, 2021
Објавено од dejan
Гледано од 94 луѓе

Опис на предметот

ISPRAVEN KONTAKT  078447391

Локација

Држава
Macedonia
Регион
prilep
Град
prilep

Детали за автомобил

Mercedes Benz
Кабрио
1992
4
5
184
2000
Да
Не
70 KW
4

Преглед и повратни информации за MOTOR ZA MERCEDES 190(0)

  Бидете први да ги разгледате или повратните информации

  Додај нов преглед

  Прашајте ги прашањата што ги имате или вашето искуство со оваа ставка или продавач. Сите коментари се модерирани
  Вистинско име или корисничко имеe
  Нема да бидат објавени
  Преглед, повратни информации или прашање
  *
  Ова поле е задолжително
  Clear