Бела Техника , Апарати За Домаќинство - PERALNA GERMANSKA BOSH

Објавено на June 6, 2021
Објавено од dejan
Гледано од 108 луѓе

Опис на предметот

Malku koristena skoro nova kontakt 078447391

Локација

Држава
Macedonia
Регион
PRILEP
Град
PRILEP

Преглед и повратни информации за PERALNA GERMANSKA BOSH(0)

  Бидете први да ги разгледате или повратните информации

  Додај нов преглед

  Прашајте ги прашањата што ги имате или вашето искуство со оваа ставка или продавач. Сите коментари се модерирани
  Вистинско име или корисничко имеe
  Нема да бидат објавени
  Преглед, повратни информации или прашање
  *
  Ова поле е задолжително
  Clear