• avtopromet001.jpg
  • avtoservis stevo.jpg
  • nedviznostiprostor.jpg
  • 69990012_108127487246002_6285010976370589696_o.jpg
  • eulogo.jpg

Мебел , Ивентар, Уредување - Izrabotka na visoko-kvaliteten mebel po merka i naracka

Објавено на November 6, 2020
Објавено од Aleksandar
Гледано од 8 луѓе

Опис на предметот

Салон за мебел „Дизајн МОДЕРНО +", ул. Сава Ковачевиќ бр.47 в лок. 4, нас. Кисела Вода (позади кулите Расадник, во новите згради)

Посетете ги идните -

"КРЕАТОРИ НА ВАШАТА ЗАМИСЛА"Изработуваме мебел по нарачка:
* Кујни
* Дневен престој
* Спални соби
* Детски соби
* Канцелариски мебел
* По Ваш избор


 


Напомена: Запазување на договорениот рок за изработка според договореното!!!

БЕСПЛАТНО:
* идејно и проектно 3D решение
* достава до Вашиот дом
* Монтажа


 


ПРИ ИЗРАБОТКА НА ЦЕЛИОТ ПРОСТОР, СЛЕДУВА ПОПУСТ ОД 20%


 


ВРВЕН КВАЛИТЕТ, ПРЕПОЗНАТЛИВ СТИЛ, ПОВОЛНИ ЦЕНИ!!!


 


Ве очекуваме,


 


Ваш Дизајн МОДЕРНО +


 


*Проследете повеќе на facebook page:  Салон за мебел Дизајн Модерно +


 


Контакт:


info@dizajnmoderno-plus.com.mk


Tel.   +3892/  613 - 83 - 65     


Mob.+38978/ 224 - 393     

Локација

Држава
Macedonia
Регион
Skopje
Град
Skopje