• avtopromet001.jpg
  • avtoservis stevo.jpg
  • nedviznostiprostor.jpg
  • 69990012_108127487246002_6285010976370589696_o.jpg
  • eulogo.jpg

продажба - Имате уморни и отечени нозе на крајот на долгиот работен ден

Објавено на August 23, 2020
Објавено од Nadica
Гледано од 96 луѓе
#4453
833.00 Денари

Опис на предметот

Чувствувајте леснотија,чекорете храбро и самоуверено со Славитон гелот за нозе‼️
Проширените вени се еден од најчестите проблеми со циркулацијата, што се одразува главно кај дамите, но често се забележува и кај мажите. Проблемот е предизвикан најчесто од неправилна циркулација, што доведува до видливо и болно чувство.
Веќе со првата апликација, "Славитон" станува првиот верен помошник на вашите нозе. Го ублажува заморот, ги отстранува болката и непријатното чувство од проширени вени, а испакнатините и крвавите делови стануваат само лош спомен.
"Славитон" продира длабоко во кожата, ја подобрува циркулацијата и ги зајакнува ѕидовите на крвните садови.
Фито гелот интензивно ја хидрира кожата по првата апликација. Секој ден чувствувате тонирање, релаксирачка и неспоредлива леснотија.
Цена 833 ден


Ја очекуваме вашата нарачка на


e-mail:tiande.krater@gmail.com


Испоракта се врши за 2 работни дена на адреса која ќе ја наведете во мејлотзаедно со телефонскиот број


За достава се плаќа  100 денари


За купени производи над 1200 денари доставата е бесплатна


 


Не се двоумете секојдневно да ги следите нашите понуди и да ги искористите тие за кои ќе се одлучите.

Со почит,
tiande.krater.тим

Локација

Држава
Macedonia
Регион
Цела Македонија
Град
Цела Македонија
Адреса
Пушкинова 11

Други информации