• avtopromet001.jpg
  • avtoservis stevo.jpg
  • nedviznostiprostor.jpg
  • 69990012_108127487246002_6285010976370589696_o.jpg
  • eulogo.jpg

Станови , Куќи за Продажба - Се ПРОДАВА стан во Центар ( 75 м2 )

Објавено на March 21, 2019
Објавено од Snezana
Гледано од 89 луѓе

Опис на предметот

Се ПРОДАВА стан во Центар (75 m2)


Станот се наоѓа во Општина Центар.


Лоциран е во непосредна близина на Лотарија поточно на Улица Македонија.


Живеалиштето се продава со комплетно уредна документација.


Катноста е 3-5 КАТ.


Греењето е на BEG централно ПАРНО и ИНВЕРТЕР КЛИМА УРЕД.


Располага со следниот распоред: ходник, дневна, кујна, трпезарија, две спални соби, вц со купатило, три тераси, подрум и паркинг простор.


ВАЖНО Е ДА СЕ НАПОМЕНЕ: Станот/Живеалиштето се продава во ОДЛИЧНА СОСТОЈБА. Цена: Цена по договор.


Шифра: 3063


КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 075 489 145

Локација

Држава
Macedonia
Регион
Скопски регион
Град
Скопје
Адреса
Улица Македонија

Details

TypeFor sale
Num. Rooms3
Num. Bathrooms1
StatusGood condition
Square Meters75
Square Meters (total)0
Num. Floors0
Floor Number3

Other characteristics

  • Heating
  • Air Condition
  • Terrace
  • Parking