• avtopromet001.jpg
  • avtoservis stevo.jpg
  • nedviznostiprostor.jpg
  • 69990012_108127487246002_6285010976370589696_o.jpg
  • eulogo.jpg

Станови, куќи , Соби за изнајмување - Се издава ДВОСОБЕН стан ( 48 м2 ) - АЕРОДРОМ

Објавено на March 6, 2019
Објавено од Snezana
Гледано од 28 луѓе

Опис на предметот

Станот се наоѓа во Општина Аеродром, во близина на ,,CAPITOL MALL’’ .


Квадратурата е од 48 м2.


Ориентацијата му е ЈУЖНА.


Катноста е 2 КАТ од вкупно 5 КАТОВИ.


Греењето е на (BEG) ЦЕНТРАЛНО ПАРНО,


Објектот е реновиран 2019 година.


Има слободно паркинг место.


Цена: Цена по договор.


Шифра: 2129 / 1


КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 078 409 501


 

Локација

Држава
Macedonia
Регион
Аеродром
Град
Скопје
Адреса
Во близина на ,, CAPITOL MALL’’

Details

TypeFor rent
Num. Rooms2
Num. Bathrooms1
StatusGood condition
Square Meters48
Square Meters (total)0
Num. Floors0
Floor Number2

Other characteristics

  • Heating
  • Elevator
  • Terrace
  • Parking
  • Furnished