• avtopromet001.jpg
 • avtoservis stevo.jpg
 • nedviznostiprostor.jpg
 • 69990012_108127487246002_6285010976370589696_o.jpg
 • eulogo.jpg

Станови, куќи , Соби за изнајмување - Се ИЗДАВА СТАН ВО КУЛИТЕ НА ,,CEVAHIR SKY CITY''

Објавено на March 2, 2019
Изменет на March 2, 2019
Објавено од Snezana
Гледано од 240 луѓе

Опис на предметот

Се издава стан во кулите на ,,CEVAHIR SKY CITY’’.


Станот се наоѓа во Општина Аеродром.
Ориентацијата му е Западна.
Лоциран е на адреса или улица ,,
Булевар Србија ’’.
Квадратурата е од 5
3м2.
Внатрешно живеалиштето е комплетно ново наместено.
Катноста е 11 КАТ од вкупно 40 КАТОВИ.
Греењето е на ЦЕНТРАЛНО ПАРНО
.
Располага со следниот распоред: ходник, дневна, кујна, трпезарија, спална соба, вц со купатило,балкон / тераса, на располагање се четири лифта + два товарни.
Градбата на објектот е од 2015 година.
Располага со споствено гаражно место. 
Цена: Цена по договор. 
Шифра: 2122 / 1
КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 078 409 501

Локација

Држава
Macedonia
Регион
АЕРОДРОМ
Град
Скопје
Адреса
БУЛЕВАР СРБИЈА

Details

TypeFor rent
Num. Rooms2
Num. Bathrooms1
StatusNew construction
Square Meters53
Square Meters (total)53
Num. Floors0
Floor Number11

Other characteristics

 • Heating
 • Air Condition
 • Elevator
 • Terrace
 • Parking
 • Furnished
 • New