• avtopromet001.jpg
  • avtoservis stevo.jpg
  • nedviznostiprostor.jpg
  • 69990012_108127487246002_6285010976370589696_o.jpg
  • eulogo.jpg

Станови , Куќи за Продажба - Се ПРОДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА (68М2)

Објавено на February 28, 2019
Објавено од Snezana
Гледано од 20 луѓе

Опис на предметот

Се продава стан во КИСЕЛА ВОДА (68м2).


Ориентацијата му е Северна.


Лоциран е во непосредна близина на  ,, Hotel Nice ‘’.


Квадратурата му е 68 м2.


Катност 1/5 кат, ВЕДНАШ вселив.


Живеалиштето се продава со ИМОТЕН ЛИСТ.


ПАРКИНГ МЕСТО ПОСЕДУВА / СЛОБОДНО.


Греењето е сопствено (на струја).


Располага со следниот распоред: ходник, дневна, кујна, трпезарија, две спалнни соби, вц со купатило, и два балкони.


Градбата на ОБЈЕКТОТ е од 2014 година.


ВАЖНО Е ДА СЕ НАПОМЕНЕ: Станот се продава/препушта во ОДЛИЧНА СОСТОЈБА (ПОД, КУЈНА, КУПАТИЛО) + НАМЕНЕТ ЗА СЕМЕЈСТВО .


Цена: Цена по договор.


Шифра: 3059


КОНТАКТ ТЕЛЕФОН:  078 409 501  ИЛИ  02 614 0571

Локација

Држава
Macedonia
Регион
Кисела вода
Град
Скопје

Details

TypeFor sale
Num. Rooms3
Num. Bathrooms1
StatusGood condition
Square Meters68
Square Meters (total)0
Num. Floors0
Floor Number1

Other characteristics

  • Air Condition
  • Elevator
  • Terrace
  • Parking