• avtopromet001.jpg
  • avtoservis stevo.jpg
  • nedviznostiprostor.jpg
  • 69990012_108127487246002_6285010976370589696_o.jpg
  • eulogo.jpg

Станови , Куќи за Продажба - Се ПРОДАВА СТАН ВО АЕРОДРОМ ( 58м2 )

Објавено на February 25, 2019
Објавено од Snezana
Гледано од 154 луѓе

Опис на предметот

Се продава стан во АЕРОДРОМ.


Ориентацијата му е Западна.


Лоциран е во непосредна близина на Тобако 2 и Ресторанот ,,Еквилибриум”, во зградата на Бетон.


Квадратурата му е 58 м2.


Катност 1/6 кат, ВЕДНАШ вселив


Живеалиштето се продава со ИМОТНИ ЛИСТОВИ.


ПАРКИНГ МЕСТО ПОСЕДУВА/СЛОБОДНО.


Греењето е на (BEG) ЦЕНТРАЛНО ПАРНО.


Располага со следниот распоред:мал ходник,дневна,кујна,трпезарија, нормална спална соба,вц со купатило и балкон/тераса.


Градбата на ОБЈЕКТОТ е од 2017 година.


ВАЖНО Е ДА СЕ НАПОМЕНЕ:Станот се продава/препушта во ОДЛИЧНА СОСТОЈБА (ПОД,КУЈНА,КУПАТИЛА) + НАМЕНЕТ ЗА СЕМЕЈСТВО ИЛИ ДЕЛОВЕН ПРОСТОР.


Цена:Цена по договор.


Шифра: 2002


КОНТАКТ ТЕЛЕФОН:   078 409 501   ИЛИ     02 614 0571

Локација

Држава
Macedonia
Регион
АЕРОДРОМ
Град
Скопје

Details

TypeFor sale
Num. Rooms2
Num. Bathrooms1
StatusNew construction
Square Meters58
Square Meters (total)58
Num. Floors0
Floor Number1

Other characteristics

  • Heating
  • Elevator
  • Terrace
  • Parking
  • New