• avtopromet001.jpg
  • avtoservis stevo.jpg
  • nedviznostiprostor.jpg
  • 69990012_108127487246002_6285010976370589696_o.jpg
  • eulogo.jpg

Станови, куќи , Соби за изнајмување - СОБИ И АПАРТМАНИ-ОХРИД, СТРОГ ЦЕНТАР КАЈ ОХРИДСКА БАНКА

Објавено на July 28, 2018
Изменет на July 28, 2019
Објавено од Taneski
Гледано од 159 луѓе

Опис на предметот

 


 Издаваме соби и апартмани во строг центар на Охрид, позади Охридска банка, на 2 минути оддалеченост од центар. Спецификации꞉ кујна, купатило, тв со кабловска, голема тераса со поглед кон центар, бесплатен паркинг простор. Издаваме апартмани и соби во Охрид, населба Коњско, во близина на хотелите Метропол, Блеви и Конгресен центар, на 300 м оддалеченост од езерото, а на 7 км од центарот на Охрид. Апартманите се копмплетно опремени, со посебни купатила, балкони со поглед на езеро, беспалетн wi-fi. Информации: Виолета 071212343, вибер 071212343, маил: vtaneska@yahoo.comЛокација

Држава
Macedonia
Регион
Југозападен регион
Град
Охрид

Details

TypeFor rent
Num. Rooms3
Num. Bathrooms1
StatusGood condition
Square Meters18
Square Meters (total)63
Num. Floors0
Floor Number4

Other characteristics

  • Terrace
  • Parking
  • Furnished