• avtopromet001.jpg
  • avtoservis stevo.jpg
  • nedviznostiprostor.jpg
  • 69990012_108127487246002_6285010976370589696_o.jpg
  • eulogo.jpg

Дуќани за изнајмување - Продажба - Се издава Деловен Простор во Центар

Објавено на May 10, 2018
Објавено од Snezana
Гледано од 41 луѓе

Опис на предметот

Се издава деловен простор во Центар од 34м2. Греењето е на струја, со можност за приклучок на парно. Се издава празен. Цена 10еур/м2. Шифра 8036/1

Локација

Држава
Macedonia
Регион
Skopje
Град
SKopje
Адреса
Partizanski Odredi 34