• avtopromet001.jpg
  • avtoservis stevo.jpg
  • nedviznostiprostor.jpg
  • 69990012_108127487246002_6285010976370589696_o.jpg
  • eulogo.jpg

Дуќани за изнајмување - Продажба - Се издава Деловен Простор во Центар

Објавено на May 8, 2018
Објавено од Snezana
Гледано од 44 луѓе

Опис на предметот

Во најубавиот дел на градот се издава деловен простор од 87м2. Се наоѓа на 1ви кат и се издава празен. Цена по договор. Шифра 8025/1

Локација

Држава
Macedonia
Регион
Skopje
Град
Skopje
Адреса
Partizanski Odredi 34