• avtopromet001.jpg
  • avtoservis stevo.jpg
  • nedviznostiprostor.jpg
  • 69990012_108127487246002_6285010976370589696_o.jpg
  • eulogo.jpg

Плацеви - Се Продава Плац во Маврово

Објавено на March 1, 2018
Објавено од Snezana
Гледано од 118 луѓе
#1511
1.00 Euro €

Опис на предметот

 На падините на Бистра во Маврово непосредно до ски-центарот се продава прекрасен плац 377м2 со И.Л. и маркица за градба.Плацот е на 20м од главниот пат со убав поглед.Цена по договор.Шифра-1ИС

Локација

Држава
Macedonia
Регион
Mavrovo
Град
Mavrovo
Адреса
Ul. Partizanski Odredi Br. 34/1/5