• avtopromet001.jpg
  • avtoservis stevo.jpg
  • nedviznostiprostor.jpg
  • 69990012_108127487246002_6285010976370589696_o.jpg
  • eulogo.jpg

Станови, куќи , Соби за изнајмување - Се Издава Стан во Автокоманда

Објавено на January 24, 2018
Објавено од Snezana
Гледано од 236 луѓе

Опис на предметот

Се издава стан во Автокоманда кој се наоѓа на тивка локација. Станот е 64м2 и располага со дневна, кујна со трпезарија, една спална соба, балкон, подрум. Има парно греење и се издава наместен. Цена 10.000ден. Шифра 2022/1

Локација

Држава
Macedonia
Регион
Skopje
Град
Skopje
Адреса
Ul. Partizanski Odredi Br. 34/1/5