Цела Македонија

Вип Огласи
 • Ентериерно уредување

  Ентериерно уредување

  Останати услуги Цела Македонија (Цела Македонија) December 8, 2017 Check with seller

  Изработуваме и комплетно изведуваме проекти за внатрешно уредување на куќи, станови, деловни простории, објекти од јавен карактер. Вклучена 3д визуелизација.

 • СПОДЕЛУВАЈТЕ: 2 ипол годишно детенце од Струмица боледува од леукемија-потребна е итна помош!

  СПОДЕЛУВАЈТЕ: 2 ипол годишно детенце од Струмица боледува од леукемија-потребна е итна помош!

  Останати услуги Струмица (Цела Македонија) June 25, 2017 Check with seller

  СПОДЕЛУВАЈТЕ: 2 ипол годишно детенце од Струмица боледува од леукемија-потребна е итна помош!   До нашата редакција стигна апел за помош на малиот Антонио од село Добрејци кој боледува од леукемија и итно се потребни 200.000 евра за лекување. Се...

Огласи
 • Ентериерно уредување

  Ентериерно уредување

  Останати услуги Цела Македонија (Цела Македонија) December 8, 2017 Check with seller

  Изработуваме и комплетно изведуваме проекти за внатрешно уредување на куќи, станови, деловни простории, објекти од јавен карактер. Вклучена 3д визуелизација.

 • Izrabotka na trudovi

  Izrabotka na trudovi

  Останати услуги Скопје (Цела Македонија) September 12, 2017 5.00 Euro €

  Vrsime izrabotka na sekakov vid na trudovi spored EKTS kriteriumi. 

 • СПОДЕЛУВАЈТЕ: 2 ипол годишно детенце од Струмица боледува од леукемија-потребна е итна помош!

  СПОДЕЛУВАЈТЕ: 2 ипол годишно детенце од Струмица боледува од леукемија-потребна е итна помош!

  Останати услуги Струмица (Цела Македонија) June 25, 2017 Check with seller

  СПОДЕЛУВАЈТЕ: 2 ипол годишно детенце од Струмица боледува од леукемија-потребна е итна помош!   До нашата редакција стигна апел за помош на малиот Антонио од село Добрејци кој боледува од леукемија и итно се потребни 200.000 евра за лекување. Се...

 • АВОН -ИМА ПОТРЕБА ОД МЕНАЏЕРИ

  АВОН -ИМА ПОТРЕБА ОД МЕНАЏЕРИ

  маркетинг ПРИЛЕП,КАВАДРАЦИ,ВЕЛЕС,БИТОЛА (Цела Македонија) April 21, 2017 Free

  АВОН Е КОМАПАНИЈА СО 130 ГОДИШНО ИСКУСТВО-АМЕРИЧКА КОМПАНИЈА ИМА ПОТРЕБА ОД МЕНАЏЕРИ НА ПОВЕЌЕ ПОЗИЦИИ КОРДИНАТОР ЈУНИОР МЕНЏЕР СЕНИОР МАНАЏЕР БИЗНИС МЕНАЏЕР ДОКОЛКУ САКАТЕ ФЛЕКСИБИЛНО РАБОТНО ВРЕМЕ РАБОТА ОД ДОМА ПЛАТА СПОРЕД ВАШ ИЗБОР ИСПРАТЕТЕ CV ...

 • se prodava tel Microsoft 100evra

  se prodava tel Microsoft 100evra

  Мобилни телефони strumoca (Цела Македонија) June 2, 2016 100.00 Euro €

  Se prodava 100 evra moze i za mini motor  

 • Nikon 7100 Kamera

  Nikon 7100 Kamera

  Камери - фото апарати Цела Македонија (Цела Македонија) May 30, 2016 700.00 Euro €

  Nova original Nikon 7100 Kamera.Kupena 900$ USA.So tri originalni baterii,edna baterija koshta 44$.Celata oprema so kamera,tri originalni baterii i garancija za samo 700 eur.Bez zamena!Samo seriozni kandidati.Kontakt na next42me@gmail.com

 • BMW 320 d

  BMW 320 d

  Автомобили Цела Македонија (Цела Македонија) May 27, 2016 Check with seller

  BMW e perfektno so full oprema:- 6x Air bag- ABS- Klimatronik (raboti perfektno)- 4x Elektrika na prozorci-Elektronsko sobiranje na retrovizori i greaci na istite- Fabricki klucevi so dalecinsko-Tempomat- 6 brzini-Webasto- Halogenki za magla-Perfektn...