Скопски регион

Вип Огласи
 • Peugeot 407 1.6 HDI 2006god.Odlicna sostojba

  Peugeot 407 1.6 HDI 2006god.Odlicna sostojba

  Автомобили Скопје (Скопски регион) February 1, 2018 Free

  Voziloto e vo odlicna sostojba so realna kilometraza Klimata i site ostanati opcii se vo funkcija.Ekonomicen motor koj trosi 6L/100km vo grad.Uvezena od Francija.Registrirana cela godina.

 • Mercedes E 280 CDI V6 7G-Tronic 2006god.Avantgarde

  Mercedes E 280 CDI V6 7G-Tronic 2006god.Avantgarde

  Автомобили Скопје (Скопски регион) February 1, 2018 Free

  Najvisoko nivo na oprema,Navigacija,koza,4-zonska klima,Xenon,Big Xenon itn.Kolata e vo odlicna sostojba napraven kompleten servis.Registrirana cela godina uvezena od Francija.Perfektna karoserija i motor.Moze zamena za pomalo vozilo so vasa doplata.

 • Mercedes Benz C 200 CDI BLUE EFFICIENCY 2010god

  Mercedes Benz C 200 CDI BLUE EFFICIENCY 2010god

  Автомобили Скопје (Скопски регион) February 1, 2018 12500.00 Euro €

  Mecedesot e vo odlicna sostojba karoserija,enterier kako nov so minimalna potrosuvacka.Pet lieni bandazi,novi gumi 2017 godina.2200 kubika 136ks EURO 5 noviot motor.09.2010 godina na proizvodstvo.Dva kluca159.000km bez dopolnitelni vlozuvanja.Plateni...

 • Seat Altea 1.9 TDI 105ks 2006god.Odlicna sostojba

  Seat Altea 1.9 TDI 105ks 2006god.Odlicna sostojba

  Автомобили Скопје (Скопски регион) February 1, 2018 4700.00 Euro €

  Seat Altea 1.9 TDI 105ks 77kw 11.2006 god. so celosna oprema i soncev krov vo odlicna sostojba servisirana bez dopolnitelni troskovi po nea.Uvezena od Paris Francija,plateni site davacki do registracija.

 • Picerija Balila bara personal

  Picerija Balila bara personal

  Ресторан - Прехрамбено Скопје (Скопски регион) May 22, 2016 Check with seller

  picerija Balila bara pomosnik za rabota vo kujna, informacii na tel 070355746 

Огласи
 • Peugeot 407 1.6 HDI 2006god.Odlicna sostojba

  Peugeot 407 1.6 HDI 2006god.Odlicna sostojba

  Автомобили Скопје (Скопски регион) February 1, 2018 Free

  Voziloto e vo odlicna sostojba so realna kilometraza Klimata i site ostanati opcii se vo funkcija.Ekonomicen motor koj trosi 6L/100km vo grad.Uvezena od Francija.Registrirana cela godina.

 • Mercedes E 280 CDI V6 7G-Tronic 2006god.Avantgarde

  Mercedes E 280 CDI V6 7G-Tronic 2006god.Avantgarde

  Автомобили Скопје (Скопски регион) February 1, 2018 Free

  Najvisoko nivo na oprema,Navigacija,koza,4-zonska klima,Xenon,Big Xenon itn.Kolata e vo odlicna sostojba napraven kompleten servis.Registrirana cela godina uvezena od Francija.Perfektna karoserija i motor.Moze zamena za pomalo vozilo so vasa doplata.

 • Mercedes Benz C 200 CDI BLUE EFFICIENCY 2010god

  Mercedes Benz C 200 CDI BLUE EFFICIENCY 2010god

  Автомобили Скопје (Скопски регион) February 1, 2018 12500.00 Euro €

  Mecedesot e vo odlicna sostojba karoserija,enterier kako nov so minimalna potrosuvacka.Pet lieni bandazi,novi gumi 2017 godina.2200 kubika 136ks EURO 5 noviot motor.09.2010 godina na proizvodstvo.Dva kluca159.000km bez dopolnitelni vlozuvanja.Plateni...

 • Seat Altea 1.9 TDI 105ks 2006god.Odlicna sostojba

  Seat Altea 1.9 TDI 105ks 2006god.Odlicna sostojba

  Автомобили Скопје (Скопски регион) February 1, 2018 4700.00 Euro €

  Seat Altea 1.9 TDI 105ks 77kw 11.2006 god. so celosna oprema i soncev krov vo odlicna sostojba servisirana bez dopolnitelni troskovi po nea.Uvezena od Paris Francija,plateni site davacki do registracija.

 • ПЛАЦ ВО ЦЕНТАРОТ НА НАСЕЛБА ИНЏИКОВО ОД 2560 М2 СО ДОЗВОЛА ЗА ГРАДБА

  ПЛАЦ ВО ЦЕНТАРОТ НА НАСЕЛБА ИНЏИКОВО ОД 2560 М2 СО ДОЗВОЛА ЗА ГРАДБА

  Плацеви Скопје (Скопски регион) January 25, 2018 Check with seller

  Се продава плац во центарот на населба Инџиково од 2560 м2 на самата главна улица.Земјиштето е во приватна сопственост со чист имотен лист,исто така има пристап до одвод,струја и довод за приклучок.Плацот има дозвола за градење на индивидуална градба...

 • Продавам машка детска соба

  Продавам машка детска соба

  Мебел , Ивентар, Уредување Скопје (Скопски регион) October 21, 2017 Check with seller

  Продавам добро сочувана речиси нова,малку користена машка детска соба,поточно 1 маса, 1 клуб маса, 1 работна маса и плакар по цена од 6.500 денари. 

 • Алтернативни авто делови на ниски цени

  Алтернативни авто делови на ниски цени

  Додатна Опрема Скопје (Скопски регион) July 31, 2017 Check with seller

  ASVA BG е официјален претставник на естонската компанија ASVA TRADING LTD. Нудиме качественни алтернативни авто делови на многу ниски цени. Располагаме со одредени залихи и можности за брза испорака. Во нашата веб страница можете да пребарувате по ор...

 • Вршам хидроизолација

  Вршам хидроизолација

  други работни места Скопје (Скопски регион) June 1, 2017 Check with seller

  Вршам хидроизолација на кровови, темели, тераси и бањи на секакви објекти во Македонија 

 • Правни услуги

  Правни услуги

  Останати услуги Скопје (Скопски регион) March 24, 2017 1.00 Денари

  Вршиме секаков вид на:   Регистрација на фирми Тп,ДОО,ДООЕЛ  Истапување на содружник,основач,управител   Преобразба на друштвото од една во друга форма   Зголемување на основната главнина   Промена на назив,сед...

 • Изнајмувам простор погоден за секоја намена на одлична локација

  Изнајмувам простор погоден за секоја намена на одлична локација

  Канцеларија - Деловен простор Скопје (Скопски регион) November 9, 2016 Check with seller

  Се Издава простор во Дебар Маало од 120 м2, во Боемската уличка.Просторот се издава празен, на подолго време и е погоден за секаква намена. Се наоѓа на први спрат од куќа.Има две простории од 35-40 м2, две простории од околу 20 м2, тоалет, бања, чајн...

 • Давам часови по англиски и француски јазик

  Давам часови по англиски и француски јазик

  Странски јазици Скопје (Скопски регион) September 18, 2016 200.00 Денари

  Давам часови по англиски и француски јазик на основци и средношколци. Цена за 1 ( индивидуален ) час од 60мин -> 200 ден. * Можен е договор за групни часови. Телефон: 075 335- 844 Email: magdalena.blazeska@hotmail.com

 • FIAT TIPO 1.6 i.e.

  FIAT TIPO 1.6 i.e.

  Автомобили Скопје (Скопски регион) June 14, 2016 Check with seller

  Продавам ФИАТ ТИПО 1.6 и.е.  во исправна состојба, декември 1994, 163000км. прв газда, неувезуван.