Скопски регион

Premium listings
 • Работа од Дома

  Работа од Дома

  маркетинг Скопје (Скопски регион) March 3, 2018 Check with seller

  Колку пати денес отворивте оглас за работа?Колку пати ги одминавте оние огласи за работа од дома?Јасно ми е, јас бев една од вас се додека не се најдов од другата страна на прозорецот. Мојата љубопитност отвори еден нов свет за мене низ тој мал прозо...

 • Mercedes E 280 CDI V6 7G-Tronic 2006god.Avantgarde

  Mercedes E 280 CDI V6 7G-Tronic 2006god.Avantgarde

  Автомобили Скопје (Скопски регион) February 1, 2018 Free

  Najvisoko nivo na oprema,Navigacija,koza,4-zonska klima,Xenon,Big Xenon itn.Kolata e vo odlicna sostojba napraven kompleten servis.Registrirana cela godina uvezena od Francija.Perfektna karoserija i motor.Moze zamena za pomalo vozilo so vasa doplata.

 • Mercedes Benz C 200 CDI BLUE EFFICIENCY 2010god

  Mercedes Benz C 200 CDI BLUE EFFICIENCY 2010god

  Автомобили Скопје (Скопски регион) February 1, 2018 12500.00 Euro €

  Mecedesot e vo odlicna sostojba karoserija,enterier kako nov so minimalna potrosuvacka.Pet lieni bandazi,novi gumi 2017 godina.2200 kubika 136ks EURO 5 noviot motor.09.2010 godina na proizvodstvo.Dva kluca159.000km bez dopolnitelni vlozuvanja.Plateni...

 • Seat Altea 1.9 TDI 105ks 2006god.Odlicna sostojba

  Seat Altea 1.9 TDI 105ks 2006god.Odlicna sostojba

  Автомобили Скопје (Скопски регион) February 1, 2018 4700.00 Euro €

  Seat Altea 1.9 TDI 105ks 77kw 11.2006 god. so celosna oprema i soncev krov vo odlicna sostojba servisirana bez dopolnitelni troskovi po nea.Uvezena od Paris Francija,plateni site davacki do registracija.

 • Peugeot 407 1.6 HDI 2006god.Odlicna sostojba

  Peugeot 407 1.6 HDI 2006god.Odlicna sostojba

  Автомобили Скопје (Скопски регион) February 1, 2018 Free

  Voziloto e vo odlicna sostojba so realna kilometraza Klimata i site ostanati opcii se vo funkcija.Ekonomicen motor koj trosi 6L/100km vo grad.Uvezena od Francija.Registrirana cela godina.

Listings
 • Хотели во Скопје, АРС Преноќиште, евтино, поволно, удобно, апартмани

  Хотели во Скопје, АРС Преноќиште, евтино, поволно, удобно, апартмани

  Станови, куќи , Соби за изнајмување Скопје (Скопски регион) August 6, 2018 Check with seller

  Туристички посети или бизнис средби во Скопје, Р. Македонија... Престојувајте во АРС Ноќевалиште кое се наоѓа на падините на Водно на само 2,5 км од центарот на Скопје. Уживајте во прекрасниот поглед и чистиот планински воздух, како и одличните услов...

 • Двособен стан на Водно

  Двособен стан на Водно

  Куќи - Апартмани за изнајмување Скопје (Скопски регион) April 28, 2018 300.00 Euro €

  двособен комплетно опремен стан за зивеење, со засебна спална соба, клима, интернет, сопствено парно греење, климатизиран, интернет и кабловска, на први спрат, лифт, машина за садови и машина за алишта.

 • Работа од Дома

  Работа од Дома

  маркетинг Скопје (Скопски регион) March 3, 2018 Check with seller

  Колку пати денес отворивте оглас за работа?Колку пати ги одминавте оние огласи за работа од дома?Јасно ми е, јас бев една од вас се додека не се најдов од другата страна на прозорецот. Мојата љубопитност отвори еден нов свет за мене низ тој мал прозо...

 • Крем со слуз од полжав - 150 ml

  Крем со слуз од полжав - 150 ml

  Козметика , маникир педикир и Убавина Скопје (Скопски регион) February 21, 2018 510.00 Денари

  Светски хит по супер цена! Со докажано регенеративно и подмладувачко дејство!Состав: слуз од полжав (helix aspersa muller), глукозаминогликани, глицерин, алантоин, хидролизиран колаген. Без парабени!Дејство: Благодарение на многуте активни компоненти...

 • Апарат за сребрена вода за 20 000 литри

  Апарат за сребрена вода за 20 000 литри

  Здравје - Убавина Скопје (Скопски регион) February 21, 2018 3130.00 Денари

  Нова генерација на апарати за сребрена водаАпаратите за сребрена вода претставуваат електрохемиски уреди за генерирање на сребрени јони (Ag+) во водата. Dr. Silver 101+Повеќе од 20 000 л сребрена вода со концентрација за пиење.Покрај генерирањет...

 • Peugeot 407 1.6 HDI 2006god.Odlicna sostojba

  Peugeot 407 1.6 HDI 2006god.Odlicna sostojba

  Автомобили Скопје (Скопски регион) February 1, 2018 Free

  Voziloto e vo odlicna sostojba so realna kilometraza Klimata i site ostanati opcii se vo funkcija.Ekonomicen motor koj trosi 6L/100km vo grad.Uvezena od Francija.Registrirana cela godina.

 • Mercedes E 280 CDI V6 7G-Tronic 2006god.Avantgarde

  Mercedes E 280 CDI V6 7G-Tronic 2006god.Avantgarde

  Автомобили Скопје (Скопски регион) February 1, 2018 Free

  Najvisoko nivo na oprema,Navigacija,koza,4-zonska klima,Xenon,Big Xenon itn.Kolata e vo odlicna sostojba napraven kompleten servis.Registrirana cela godina uvezena od Francija.Perfektna karoserija i motor.Moze zamena za pomalo vozilo so vasa doplata.

 • Mercedes Benz C 200 CDI BLUE EFFICIENCY 2010god

  Mercedes Benz C 200 CDI BLUE EFFICIENCY 2010god

  Автомобили Скопје (Скопски регион) February 1, 2018 12500.00 Euro €

  Mecedesot e vo odlicna sostojba karoserija,enterier kako nov so minimalna potrosuvacka.Pet lieni bandazi,novi gumi 2017 godina.2200 kubika 136ks EURO 5 noviot motor.09.2010 godina na proizvodstvo.Dva kluca159.000km bez dopolnitelni vlozuvanja.Plateni...

 • Seat Altea 1.9 TDI 105ks 2006god.Odlicna sostojba

  Seat Altea 1.9 TDI 105ks 2006god.Odlicna sostojba

  Автомобили Скопје (Скопски регион) February 1, 2018 4700.00 Euro €

  Seat Altea 1.9 TDI 105ks 77kw 11.2006 god. so celosna oprema i soncev krov vo odlicna sostojba servisirana bez dopolnitelni troskovi po nea.Uvezena od Paris Francija,plateni site davacki do registracija.

 • ПЛАЦ ВО ЦЕНТАРОТ НА НАСЕЛБА ИНЏИКОВО ОД 2560 М2 СО ДОЗВОЛА ЗА ГРАДБА

  ПЛАЦ ВО ЦЕНТАРОТ НА НАСЕЛБА ИНЏИКОВО ОД 2560 М2 СО ДОЗВОЛА ЗА ГРАДБА

  Плацеви Скопје (Скопски регион) January 25, 2018 Check with seller

  Се продава плац во центарот на населба Инџиково од 2560 м2 на самата главна улица.Земјиштето е во приватна сопственост со чист имотен лист,исто така има пристап до одвод,струја и довод за приклучок.Плацот има дозвола за градење на индивидуална градба...

 • Продавам машка детска соба

  Продавам машка детска соба

  Мебел , Ивентар, Уредување Скопје (Скопски регион) October 21, 2017 Check with seller

  Продавам добро сочувана речиси нова,малку користена машка детска соба,поточно 1 маса, 1 клуб маса, 1 работна маса и плакар по цена од 6.500 денари. 

 • Алтернативни авто делови на ниски цени

  Алтернативни авто делови на ниски цени

  Додатна Опрема Скопје (Скопски регион) July 31, 2017 Check with seller

  ASVA BG е официјален претставник на естонската компанија ASVA TRADING LTD. Нудиме качественни алтернативни авто делови на многу ниски цени. Располагаме со одредени залихи и можности за брза испорака. Во нашата веб страница можете да пребарувате по ор...