Пелагониски регион

Вип Огласи
 • Филтри за автомобили и лесни комерцијални возила

  Филтри за автомобили и лесни комерцијални возила

  Сервис за Возила Ресен (Пелагониски регион) June 1, 2016 1.00 Денари

  НОВИ ФИЛТРИ: уље, воздух, гориво, полен - за сите видови патнички и лесни комерцијални возила.Праќаме по карго. НАЈЕФТИНИ ЦЕНИ!VASCO ФИЛТЕР - ПРОИЗВЕДЕН ВО ПОЛСКА, ГЕРМАНСКА ЛИЦЕНЦА.ALFA ROMEOAUDIBMWCHEVROLETCITROENDACIADAIHATSUFIATFORDHONDAHYUNDAIIS...

 • Yugo

  Yugo

  Автомобили Прилеп (Пелагониски регион) May 22, 2016 20.00 Денари

  Yugo 55 gvl za americki pazar 89 god ne krpeno ne reg plin ima bez atest

 • Qingqi 125 cc

  Qingqi 125 cc

  Мотори Прилеп (Пелагониски регион) May 22, 2016 1050.00 Euro €

  2010 8000 km  

Огласи
 • ЗЕМЈИШТЕ И КУЌА ПРОДАВАМ

  ЗЕМЈИШТЕ И КУЌА ПРОДАВАМ

  Плацеви Прилеп (Пелагониски регион) March 20, 2017 Check with seller

  Земјиште со површина 7,3 декари и двоспратна куќа,со одделни влезови,во место викано " крива река" во Прилеп,со прикључок за вода за наводнување од хидросистем и вода за пиење.    

 • Силиконско помагало за кокалчиња

  Силиконско помагало за кокалчиња

  Здравје - Убавина Прилеп (Пелагониски регион) November 29, 2016 300.00 Денари

  Единствен начин да се спасите од проблемот со кокалчиња. Помагало со кое кокалчињата ќе се намалат. Лесно и удобно помагало направено од мек силикон, кое можете да го носите во секоја чевла лесно и едноставно. -Дава мир на зглобот кој има продолжени ...

 • se prodava

  se prodava

  Мебел , Ивентар, Уредување Битола (Пелагониски регион) June 6, 2016 Check with seller

  Se prodava eftino.info 072561335

 • Samsung S6 edge 32gb

  Samsung S6 edge 32gb

  Мобилни телефони Ресен (Пелагониски регион) June 6, 2016 Check with seller

  amsung s6 edge 32g so mali grepki za poveke kontak 072 66 99 11

 • Ford Fiesta 1.3

  Ford Fiesta 1.3

  Автомобили Битола (Пелагониски регион) June 6, 2016 40000.00 Денари

  Seprodava ford fiesta 1.3 44kw Kolata e pali vozi Istecena registracija40.000 denarii hitnooo Cenata e fiksna Samo za kesh075482981

 • Се продаваат женски кученца

  Се продаваат женски кученца

  Домашни Миленици Крушево (Пелагониски регион) June 5, 2016 Check with seller

  Се продаваат женски кученца од расата Belgian Malinois, информации на телефонскиот број: 071/ 949 - 883

 • Филтри за автомобили и лесни комерцијални возила

  Филтри за автомобили и лесни комерцијални возила

  Сервис за Возила Ресен (Пелагониски регион) June 1, 2016 1.00 Денари

  НОВИ ФИЛТРИ: уље, воздух, гориво, полен - за сите видови патнички и лесни комерцијални возила.Праќаме по карго. НАЈЕФТИНИ ЦЕНИ!VASCO ФИЛТЕР - ПРОИЗВЕДЕН ВО ПОЛСКА, ГЕРМАНСКА ЛИЦЕНЦА.ALFA ROMEOAUDIBMWCHEVROLETCITROENDACIADAIHATSUFIATFORDHONDAHYUNDAIIS...

 • APRILIA SR 50

  APRILIA SR 50

  Мотори Ресен (Пелагониски регион) May 31, 2016 1.00 Денари

  Prodazba na novi skuteri Aprilia sr 50 so vgraden auspuh GIANNELLI boja: - crna- siva- crvena - bela GRATIS: KACIGA  

 • iPhone 4 za delovi

  iPhone 4 za delovi

  Мобилни телефони Битола (Пелагониски регион) May 26, 2016 1500.00 Денари

  iPhone 4 za delovi tacot skrsen I kapaceto nazat skrseno baterija ispravna Verdi da se vidi cent 1500 denari 071830030

 • Sharan

  Sharan

  Автомобили Прилеп (Пелагониски регион) May 24, 2016 Check with seller

  Sharan extra socuvan 110 ks registriran servisiran tell 071573038

 • Papagali

  Papagali

  Домашни Миленици Битола (Пелагониски регион) May 23, 2016 Check with seller

  papagali pevajuci opal poredok primerok maski zenski spremni 076 984 800

 • Se iznajmuva Kamp vo Gradiste

  Se iznajmuva Kamp vo Gradiste

  Станови, куќи , Соби за изнајмување Битола (Пелагониски регион) May 23, 2016 Check with seller

  Se iznajmuva Kamp vo Gradiste. Se iznajmuva Kamp prikolka kompletno opremena so mini sporet,frizider i sopstvena voda.Kampot e za cetiri osobi odlicen dvor vo senka na samo 80m od plaza vo noviot del vo Gradiste prednost Familijarni luge rezervi...