Југоисточен регион

Вип Огласи
 • Био Комерц Струмица Без Конкуренциа

  Био Комерц Струмица Без Конкуренциа

  Ресторан - Прехрамбено Струмица (Југоисточен регион) May 26, 2016 Check with seller

  Нашата фирма Био-Комерц е формирана во 1991 год. и од првиот ден работи исклучиво на производство и промет со здрава храна. Почнавме со продавница за здрава храна,потоа мала фурна на дрва за производство на интегрален `ржов леб и диетални печива, а и...

 • se izdava dukan strumica

  se izdava dukan strumica

  Дуќани за изнајмување - Продажба Струмица (Југоисточен регион) August 12, 2016 Check with seller

  nad mvr strumica do foto madzarov se naoga dukanot e nov cena po dogovor

 • oglas za rabota vo kiosk 23

  oglas za rabota vo kiosk 23

  Ресторан - Прехрамбено Струмица (Југоисточен регион) June 8, 2016 Check with seller

  Olgas za rabota: Se baraat devojki za rabota vo sendvicara po moznost  so rabotno iskustvo informacii direktno vo Kiosk 23 ili na  034/344_767

 • Манастирски Леб - Придобивки

  Манастирски Леб - Придобивки

  Ресторан - Прехрамбено Струмица (Југоисточен регион) May 29, 2016 Check with seller

  Природна ферментација. Манастирскиот Леб се подготвува со домашна маја односно со процес на природна ферментација. Природно ферментираниот леб има низа на позитивни ефекти врз здравјето: ја зголемува киселоста во дигестивниот систем и со тоа се намал...

 • Izrabotka na WEB

  Izrabotka na WEB

  Останати услуги Струмица (Југоисточен регион) May 17, 2016 Check with seller

  Изработка на интернет (web) страници за секакви намени - портфолио за Вас, вашата компанија , електронска продавница и сл. За детални информации контакрирајте на 070/872-805 Ilija

Огласи
 • се продава нива

  се продава нива

  Недвижности Струмица (Југоисточен регион) September 3, 2017 Free

  се продава нива во близина на транзитниот пат  тел:071 727 028

 • Недвижно земјиште

  Недвижно земјиште

  Останати услуги Радовиш (Југоисточен регион) May 3, 2017 Free

  Се продава нива во планина Плачковица место викано Караташ со површина од 1250 метри квадратни,во близина на ресторантот "Бел Камен". Исто така може да е погодна и за изградба на вила.Контакт на телефон 071 632 811 СУЗАНА ЛАЗАРЕВА 

 • se izdava dukan strumica

  se izdava dukan strumica

  Дуќани за изнајмување - Продажба Струмица (Југоисточен регион) August 12, 2016 Check with seller

  nad mvr strumica do foto madzarov se naoga dukanot e nov cena po dogovor

 • se proda pezo 306 kabrio 2.0

  se proda pezo 306 kabrio 2.0

  Автомобили Струмица (Југоисточен регион) June 15, 2016 2000.00 Euro €

  se prodava pezo 306  benzinec kabriolet so koza  kolata e donesena od ch vozejki ne shepuvana i e registrirana na mk tabli vazi do 8 april 2017 kolata e vo top forma moze da se vidi i proba vo sekoe vreme 

 • Reno Twingo

  Reno Twingo

  Автомобили Струмица (Југоисточен регион) June 8, 2016 Check with seller

  kolata e kako nov so 4 novi gumi cena po dogovor Motor  1.2 benzin 94 godina

 • Telefon LG p 990

  Telefon LG p 990

  Мобилни телефони Струмица (Југоисточен регион) June 8, 2016 3000.00 Денари

  Se prodava tel 077923450 lg p 990

 • oglas za rabota vo kiosk 23

  oglas za rabota vo kiosk 23

  Ресторан - Прехрамбено Струмица (Југоисточен регион) June 8, 2016 Check with seller

  Olgas za rabota: Se baraat devojki za rabota vo sendvicara po moznost  so rabotno iskustvo informacii direktno vo Kiosk 23 ili na  034/344_767

 • Se Prodava

  Se Prodava

  Плацеви Радовиш (Југоисточен регион) June 6, 2016 Check with seller

  Se prodava info 070 231 548

 • Opel Vektra 2006

  Opel Vektra 2006

  Автомобили Радовиш (Југоисточен регион) June 6, 2016 Check with seller

  Se prodavat opel vektra 2006 Godina moze zamena so Vasa doplata info 070 231 548

 • Opel astra

  Opel astra

  Автомобили Гевгелија (Југоисточен регион) June 5, 2016 850.00 Euro €

  Se prodava Astra 92 god so 1.7 ohc dizel motor vo odlicna sostojba regestrirana do nova god so 14 al bandazi soncev krov elektrika na predni stakla 078 238 309 cena 850 e bez zameni

 • Astra 1.7

  Astra 1.7

  Автомобили Гевгелија (Југоисточен регион) June 2, 2016 850.00 Euro €

  Se prodava Astra 92 god kolata e so 1.7 ohc motor vo odlicna sostojba prva farba,regestrirana cela god so 14 al bandazi elektrika na predni stakla soncev krov i cd player poveke inf 078 238 309 cena 850 e

 • Понуда на трособни станови во изградба во Станбено - деловен објект Зграда 4 во Струмица

  Понуда на трособни станови во изградба во Станбено - деловен објект Зграда 4 во Струмица

  Станови , Куќи за Продажба Струмица (Југоисточен регион) June 2, 2016 Check with seller

  Понуда на трособни станови во изградба во Станбено -деловен објект Зграда 4 во Струмица најдобрата локација во градот 2мин до центарот на Струмица со најубав поглед кон Струмица   инф.071 341 777