Струмица

Вип Огласи
 • СПОДЕЛУВАЈТЕ: 2 ипол годишно детенце од Струмица боледува од леукемија-потребна е итна помош!

  СПОДЕЛУВАЈТЕ: 2 ипол годишно детенце од Струмица боледува од леукемија-потребна е итна помош!

  Останати услуги Струмица (Цела Македонија) June 25, 2017 Check with seller

  СПОДЕЛУВАЈТЕ: 2 ипол годишно детенце од Струмица боледува од леукемија-потребна е итна помош!   До нашата редакција стигна апел за помош на малиот Антонио од село Добрејци кој боледува од леукемија и итно се потребни 200.000 евра за лекување. Се...

 • Се продава лаптоп HP Compaq 6710b

  Се продава лаптоп HP Compaq 6710b

  Лап Топи Струмица (Струмиц а) July 13, 2016 5000.00 Денари

  СЕ ПРОДАВА ЛАПТОП HP COMPAQ6710b КОНФИГУРАЦИЈА: RAM:3G HDD:150G PROCESOR: INTEL(R) CORE(TM)2 DUO CPU T7520 2GHz INTEL CENTURINO GRAPHIC CARD:MOBILE INTEL(R) 965 EXPRESS CHIPSET FAMILY GMA X3100  WIFI SUPPORT,BLUETOTH SUPPORT,SD CARD READER,LAN S...

 • се продава LCD монитор 22'' LG 2242T

  се продава LCD монитор 22'' LG 2242T

  Компјутерска Галантерија Струмица (Струмциа) July 13, 2016 3000.00 Денари

  се продава LCD монитор 22'' LG 2242T ДОСТАВА НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА ТЕЛЕФОН ЗА КОНТАКТ: 078/321-170

 • Манастирски Леб - Придобивки

  Манастирски Леб - Придобивки

  Ресторан - Прехрамбено Струмица (Југоисточен регион) May 29, 2016 Check with seller

  Природна ферментација. Манастирскиот Леб се подготвува со домашна маја односно со процес на природна ферментација. Природно ферментираниот леб има низа на позитивни ефекти врз здравјето: ја зголемува киселоста во дигестивниот систем и со тоа се намал...

 • Био Комерц Струмица Без Конкуренциа

  Био Комерц Струмица Без Конкуренциа

  Ресторан - Прехрамбено Струмица (Југоисточен регион) May 26, 2016 Check with seller

  Нашата фирма Био-Комерц е формирана во 1991 год. и од првиот ден работи исклучиво на производство и промет со здрава храна. Почнавме со продавница за здрава храна,потоа мала фурна на дрва за производство на интегрален `ржов леб и диетални печива, а и...

Огласи
 • се продава нива

  се продава нива

  Недвижности Струмица (Југоисточен регион) September 3, 2017 Free

  се продава нива во близина на транзитниот пат  тел:071 727 028

 • СПОДЕЛУВАЈТЕ: 2 ипол годишно детенце од Струмица боледува од леукемија-потребна е итна помош!

  СПОДЕЛУВАЈТЕ: 2 ипол годишно детенце од Струмица боледува од леукемија-потребна е итна помош!

  Останати услуги Струмица (Цела Македонија) June 25, 2017 Check with seller

  СПОДЕЛУВАЈТЕ: 2 ипол годишно детенце од Струмица боледува од леукемија-потребна е итна помош!   До нашата редакција стигна апел за помош на малиот Антонио од село Добрејци кој боледува од леукемија и итно се потребни 200.000 евра за лекување. Се...

 • Превод и пишување

  Превод и пишување

  Преведување Струмица (Струмица) January 17, 2017 200.00 Денари

  Превод од : македонски на срспки и обратно македонски на бугарски и обратно македонски на англиски и обратно Цени од 150 - 300 ден. Информ : vericaristova13@yahoo.com ristovaj123@gmail.com   Исто така пишувам состави и песни, цени по договор&nbs...

 • Се продава стан 64m2

  Се продава стан 64m2

  Станови , Куќи за Продажба Струмица (Струмица) August 15, 2016 Check with seller

  Станот се наоѓа на улица Ценка Павлова бр.3/2 веднаш спроти основното училиште Никола Вапцаров во Струмица. Информации на тел 075 542 696 или 075 774 999

 • se izdava dukan strumica

  se izdava dukan strumica

  Дуќани за изнајмување - Продажба Струмица (Југоисточен регион) August 12, 2016 Check with seller

  nad mvr strumica do foto madzarov se naoga dukanot e nov cena po dogovor

 • Се продава лаптоп HP Compaq 6710b

  Се продава лаптоп HP Compaq 6710b

  Лап Топи Струмица (Струмиц а) July 13, 2016 5000.00 Денари

  СЕ ПРОДАВА ЛАПТОП HP COMPAQ6710b КОНФИГУРАЦИЈА: RAM:3G HDD:150G PROCESOR: INTEL(R) CORE(TM)2 DUO CPU T7520 2GHz INTEL CENTURINO GRAPHIC CARD:MOBILE INTEL(R) 965 EXPRESS CHIPSET FAMILY GMA X3100  WIFI SUPPORT,BLUETOTH SUPPORT,SD CARD READER,LAN S...

 • се продава LCD монитор 22'' LG 2242T

  се продава LCD монитор 22'' LG 2242T

  Компјутерска Галантерија Струмица (Струмциа) July 13, 2016 3000.00 Денари

  се продава LCD монитор 22'' LG 2242T ДОСТАВА НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА ТЕЛЕФОН ЗА КОНТАКТ: 078/321-170

 • se proda pezo 306 kabrio 2.0

  se proda pezo 306 kabrio 2.0

  Автомобили Струмица (Југоисточен регион) June 15, 2016 2000.00 Euro €

  se prodava pezo 306  benzinec kabriolet so koza  kolata e donesena od ch vozejki ne shepuvana i e registrirana na mk tabli vazi do 8 april 2017 kolata e vo top forma moze da se vidi i proba vo sekoe vreme 

 • Reno Twingo

  Reno Twingo

  Автомобили Струмица (Југоисточен регион) June 8, 2016 Check with seller

  kolata e kako nov so 4 novi gumi cena po dogovor Motor  1.2 benzin 94 godina

 • Telefon LG p 990

  Telefon LG p 990

  Мобилни телефони Струмица (Југоисточен регион) June 8, 2016 3000.00 Денари

  Se prodava tel 077923450 lg p 990

 • oglas za rabota vo kiosk 23

  oglas za rabota vo kiosk 23

  Ресторан - Прехрамбено Струмица (Југоисточен регион) June 8, 2016 Check with seller

  Olgas za rabota: Se baraat devojki za rabota vo sendvicara po moznost  so rabotno iskustvo informacii direktno vo Kiosk 23 ili na  034/344_767

 • Понуда на трособни станови во изградба во Станбено - деловен објект Зграда 4 во Струмица

  Понуда на трособни станови во изградба во Станбено - деловен објект Зграда 4 во Струмица

  Станови , Куќи за Продажба Струмица (Југоисточен регион) June 2, 2016 Check with seller

  Понуда на трособни станови во изградба во Станбено -деловен објект Зграда 4 во Струмица најдобрата локација во градот 2мин до центарот на Струмица со најубав поглед кон Струмица   инф.071 341 777