Кавадарци

Огласи
 • Теписи

  Теписи

  Дом и Семејство Кавадарци (Кавадарци) October 24, 2018 3500.00 Денари

  Продавам теписи веќе користени но во добро зачувана состојба.Димензи зелен 2,35/1,70  и кремав 2,30/1,6

 • Prodavam med na golemo

  Prodavam med na golemo

  Останато Кавадарци (Тиквеш) January 10, 2017 Free

  Prodavam med na golemo. Cena po dogovor.

 • Madzun SUPER KVALITETEN

  Madzun SUPER KVALITETEN

  Здравје - Убавина Кавадарци (Централен) July 10, 2016 400.00 Денари

  Се продава кавадаречки нај квалитетен домашен гроздов мед познат како маџун. Маџунот е ПРИРОДЕН БЕЗ НИКАКВИ ДОДАТОЦИ.

 • VW Polo 1.4 TDI

  VW Polo 1.4 TDI

  Автомобили Кавадарци (Вардарски регион) May 29, 2016 Check with seller

  V W POLO 1.4 TDI (59 kw) sep.05 god-ODLICNA SOSTOJBA !!!-FULL OPREMA-SERVISNA KNISKA ,2 KLUCA-PLATENO E SE DO REGISTRACIJA CENA 4690 INFO NA 076981261

 • Se prodava evro kuka za Golf 3

  Se prodava evro kuka za Golf 3

  Додатна Опрема Кавадарци (Вардарски регион) March 20, 2016 60.00 Euro €

  Evro kuka za Gold 3

 • Se prodava evro kuka za Golf 3

  Se prodava evro kuka za Golf 3

  Автомобили Кавадарци (Вардарски регион) March 20, 2016 60.00 Euro €

  Se prodava evro kuka za Golf 3

 • Se Prodava

  Se Prodava

  Делови за автомобили Кавадарци (Вардарски регион) November 24, 2015 Check with seller

  se prodava novo kazance ( radijator) za parno za Ford Ka. kavadarci 070821010

 • rabota vo salon za mebel vo Kavadarci

  rabota vo salon za mebel vo Kavadarci

  продажба Кавадарци July 11, 2015 Check with seller

  FIRMA ZA MEBEL NUDI RABOTA VO SALON ZA MEBEL VO KAVADARCI