Аеродром

Огласи
 • МАТЕМАТИКА, ФИЗИКА, ИНФОРМАТИКА

  МАТЕМАТИКА, ФИЗИКА, ИНФОРМАТИКА

  Информатика Аеродром (Скопски регион) March 12, 2016 200.00 Денари

  МАТЕМАТИКА, ФИЗИКА, ИНФОРМАТИКА за основно и средно образование - индивидуани часови - групни часови ПОДГОТОВКА ЗА МАТУРСКИ ИСПИТИ И ЕКСТЕРНО ТЕСТИРАЊЕ успех загарантиран тел. 075 266 628

 • ПОВОЛНО ИЗДАВАМ МАЛ НАМЕСТЕН СТАН

  ПОВОЛНО ИЗДАВАМ МАЛ НАМЕСТЕН СТАН

  Станови, куќи , Соби за изнајмување Аеродром (Скопски регион) March 9, 2016 160.00 Euro €

  Станот има 40 квадрати, наместен е и мошне поволен за живеење на брачни парови или помало семејство. Има една поголема и една помала соба, претсобје, кујна, голема тераса, парно и заеднички паркинг. Се наоѓа во нас. Ново Лисиче, на 12 кат, со лифт. Ц...

 • Se izdava Stan vo naselba Aerodrom 38m2

  Se izdava Stan vo naselba Aerodrom 38m2

  Станови, куќи , Соби за изнајмување Аеродром (Скопски регион) February 19, 2016 180.00 Euro €

  Stanot se naoga vo zelenite zgradi do OU Gorgija Pulevski I ima edna soba, kujna I kupatilo. Istiot e nenamesten (ima samo kujna I pretsobje ), no po dogovor moze I namesten. Prioritet imaat vraboteni Lica ili bracen par.

 • Prodavam Opel Astra G 1.7td, 1999g.

  Prodavam Opel Astra G 1.7td, 1999g.

  Автомобили Аеродром (Скопски регион) January 24, 2016 Check with seller

  Prodavam Opel Astra G 1.7td, 1999g. Redovno servisirana, so novi zimski gumi, registrirana, vo odlicna sostojba.