Услуги

Вип Огласи
 • Argogen spray-sprej za rani

  Argogen spray-sprej za rani

  Останати услуги skopje (cela Makedonija) September 5, 2017 1150.00 Денари

  ARGOGEN спреј со јонизирано сребро, микронизиран зеолит и алое вера, во вид на спреј. Многу ефикасен препарат за декубитални рани (decubitus) и секаков вид на рани, чиреви и изгореници од секаков вид. Извонредно ефикасен препарат за многу тешки, досе...

 • ПРОФЕСИОНАЛЕН КУФЕР ЗА ШМИНКИ

  ПРОФЕСИОНАЛЕН КУФЕР ЗА ШМИНКИ

  Останати услуги Скопје (Скопје) May 11, 2017 250.00 Euro €

  Продавам нов професионален мобилен куфер за шминки, за професионални шминкери.                 Тел. 075 / 369 969

 • Алати за Машинска Обработка

  Алати за Машинска Обработка

  Останати услуги Богданци (Богданци) September 1, 2016 Free

  Се продаваат Алати за Машинска Обработка Алати: Конусни Бургии, Спирални Бургии, Забушувачи, Вретенасто Глодало, ДвоСтрано Глодало, Машински нож, Држач за плочка, Sandvig i Korun плочки, Микрометри, Шублер 400mm, Винкла, Шублер 150мм, Штирија и разни...

 • Сончев Брег

  Сончев Брег

  Патувања Strumica (Strumica) July 11, 2016 13.00 Euro €

      Лето 2016 во  Сончев брег, СОЗОПОЛ И БУРГАС, ПОМОРИЕ !   Превоз секој ден СТРУМИЦА, РАДОВИШ, ДЕЛЧЕВО, ШТИП, ВИНИЦА, КОЧАНИ, ВЕЛЕС, НЕГОТИНО, ПРИЛЕП, КАВАДАРЦИ, КУМАНОВО, СКОПJE.   1. KОМПЛЕКС „PRESTIGE CITY” Н...

 • Најевтина изработка на семинарски дипломски магистерски трудови

  Најевтина изработка на семинарски дипломски магистерски трудови

  Останати услуги Велес (велес) March 7, 2017 200.00 Денари

  Најевтина изработка за вашите проектни задачи, семинарски, дипломски, магистерски итн. со врвен квалитетПовеќе информации на 070 268 791 

Огласи
 • Skele

  Skele

  Останати услуги Skopje (Skopski) January 14, 2019 1000.00 Денари

  Prodavam skele ramki,cevki,talpi,zabici i mreza   tel.077753941

 • Оглас за работа!

  Оглас за работа!

  Компјутери Скопје (Скопје) December 15, 2018 1.00 Euro €

  Агенцијата за недвижности Простор Скопје има потреба од вработување на техничка секретарка и агент на неопределено време.Со одредена фиксна плата и можност за дополнителна заработка.Опис на работни задачи:• Управување со канцелариско работење;&b...

 • Продажба на Оригинални, 100 % Ефикасни и Докажани Стимулатори

  Продажба на Оригинални, 100 % Ефикасни и Докажани Стимулатори

  Останати услуги Прилеп (Прилеп) December 11, 2018 100.00 Денари

  Светски брендирани, Оригинални, Германски, Хербални, 100 % Докажани и Ефикасни Афродизијаци и Фермонски парфеми по намалени цени!Нарачки преку тел. 078-277598. Испраќаме преку карго   Дискрецијата е загарантирана!   Посетете ја нашата ...

 • OGLAS ZA RABOTA

  OGLAS ZA RABOTA

  Останати услуги Skopje (Skopje) December 3, 2018 1.00 Euro €

  Агенцијата за недвижности Простор Скопје има потреба од вработување на техничка секретарка и агент на неопределено време.Со одредена фиксна плата и можност за дополнителна заработка. Опис на работни задачи: • Управување со канцелариско работење;...

 • MASAZA ZA GOSPODA I DAMI +18

  MASAZA ZA GOSPODA I DAMI +18

  Останати услуги Skopje (Skooje) July 5, 2018 50.00 Euro €

  077642494  SEKS ZA PAMTENJE  ZA SITE NAD 18 godini. SHEMALE TRANSSEXUALKA DEVOJKA EDINSTVENA VISTINSKA VO MAKEDONIJA.  SO VISTINSKI GRADI br.5 SAMO ZA VAS ZA UBAVO POMINAT AMBIENT EDINSTVENA TRANSSICA PRAVA I VISTINSKA VO MAKEDONIJA SL...

 • RABOTA OD DOMA!

  RABOTA OD DOMA!

  Останати услуги Cela Makedonija (Cela Makedonija) May 5, 2018 Check with seller

  Биди и ти  дел од нашиот тим и стани успешен во својата работа! http://myblogmyworkfromhome.blogspot.mk/2018/03/4-httpwww.html

 • STARI PECENI TULI

  STARI PECENI TULI

  Услуги tetovo (tetovo) April 25, 2018 Check with seller

  Za poveke inf na 070781840

 • Лектор (Lektor)

  Лектор (Lektor)

  Услуги Скопје (Скопски ) April 24, 2018 Check with seller

  Овластен лектор по македонски јазик лекторира докторски дисертации, магистерски трудови, стручна литература и издава потврда за лекториран текст со печат. Цената е по договор во зависност од обемот на материјалот. www.lektormk.mk

 • RABOTA OD DOMA

  RABOTA OD DOMA

  Останати услуги Kochani (Cela Makedonija) April 2, 2018 Free

  Користи го своето време продуктивно. Направи нешто со што ќе се гордееш! Сите вештини можат да се совладат. Најважното во оваа работа е желба за успех. Успехот зависи од трудот. Успехот е наука. Ако ги имате условите, ќе добиете резултат! Започни вед...

 • Termoizolacija

  Termoizolacija

  Останати услуги Skopje (Skopski) March 6, 2018 100.00 Денари

  Termoizolacija na vnatresni zidovi,resavanje na problemi so muvla na zidovi,molerski raboti i gipskarton tel.077 753941

 • ALUMINIUMSKI I STAKLENI OGRADI

  ALUMINIUMSKI I STAKLENI OGRADI

  Останати услуги SKOPJE (SKOPSKI) February 22, 2018 1.00 Euro €

  ALUMINIUMSKI I STAKLENI OGRADI Se za vasiot dom na edno mesto, so garancija i visok kvalitet..Nie ke se pogrizime za transportot i efikasnata usluga.Nie znaeme zosto sme najdobri vo regionot i posiroko... Kontakt telefon 076 620 181

 • ALUMINIUMSKI I STAKLENI OGRADI

  ALUMINIUMSKI I STAKLENI OGRADI

  Останати услуги Skopje (Skopje) February 18, 2018 1.00 Денари

  Se za vasiot dom na edno mesto, so garancija i visok kvalitet..Nie ke se pogrizime za transportot i efikasnata usluga.Nie znaeme zosto sme najdobri vo regionot i posiroko... Kontakt telefon 076 620 181