Недвижности

Вип Огласи
 • KUPUVAM STAN NA TURISTICKA

  KUPUVAM STAN NA TURISTICKA

  Недвижности OHRID (OHRID) April 6, 2017 Free

  KUPUVAM STAN OKOLU 40m2 OD BULEVAR TURISTICKA DO BULEVAR ASNOM POKRAJ KEJ VO OHRID

 • Барам Нива Струмица

  Барам Нива Струмица

  Недвижности Струмица (Југоисточен регион) May 8, 2015 Check with seller

  Се Бара Нива Во Село Попчево Струмичко за викендица Контакт https://www.facebook.com/Vasilmkd

Огласи
 • Се издава објект во Кондово

  Се издава објект во Кондово

  Недвижности Skopje (Skopje) May 12, 2018 1400.00 Euro €

  Се издава изграден објект во Кондово на главна улица со површина од 600м2 на 2 ката по 300м2, со паркинг од 600м2. Објектот е со уредна документација и е новоградба која одговара за повеќе намени. Цена 1400еур.Шифра 8043/1

 • EKSLUZIVNO!!!! SE PRODAVAAT BENZINSKI PUMPI

  EKSLUZIVNO!!!! SE PRODAVAAT BENZINSKI PUMPI

  Недвижности Skopje (Skopje) May 2, 2018 Check with seller

  EKSLUZIVNO-PRODAZBA NA BENZINSKI  vo MK--- Se prodavaat izgradeni  i vo gradba DELOVNI OBJEKTI za BENZINSKI PUMPI  od 40%--90% koeficient na gradba. Celata dokumentacija za E17 i E18, kako i za parcelite e so uredna dokumentacija od I....

 •   RENOVIRANJE  GRADENJE  STANOVI KUKI  DEL.

  RENOVIRANJE GRADENJE STANOVI KUKI DEL.

  Недвижности Skopje (Skopje) March 20, 2018 1.00 Euro €

  Agencija Prostor-Skopje vrsi Renoviranje na STANOVI-KUKI-VIKENDICI- DELOVNI OBJEKTI-Celosno popravanje na VNATRESEN ENTERIER so ARHITEKTONSKI PLAN. Za podetalni informacii na tel. 075/489-145 . Shifra-01RG

 • TROSED I FOTELJA

  TROSED I FOTELJA

  Недвижности vinica (makedonija) January 11, 2018 20000.00 Денари

  Se prodava TROSED i FOTELJA od eko koza koristeni dva meseca cisto NOVI i ne osteteni kako sto moze da se vide na slikite - dimenzii - - Fotelja - 110 cm - Trosed - 200 cm - trosedot ne se pusta za spienjeCena - 20 000 den. tel. -...

 • ФАСАДИ И МАШИНСКО МАЛТЕРИСУВАЊЕ

  ФАСАДИ И МАШИНСКО МАЛТЕРИСУВАЊЕ

  Недвижности Skopje (Skopje) December 16, 2017 1.00 Euro €

    НАЈЕВТИНА ПОНУДА ВО МАКЕДОНИЈА!!!! Брзо и квалитетно изработуваме Демит Фасади и Машинско Малтерисување. Фасадите ги изработуваме со стиропор 5/8/10 cm. по избор и желба на клиентот. Контактирајте не  и ќе се договориме. Ве очекуваме за с...

 • Se PRODAVA STAN kaj ZELEZNICKA STANICA

  Se PRODAVA STAN kaj ZELEZNICKA STANICA

  Недвижности SKOPJE (SKOPJE) December 4, 2017 1.00 Euro €

  Се продава стан со површина 88м2, на 14/16 кат. Станот е во добра состојба, полуреновиран, со 3 спални соби, дневна, кујна со трпезарија, гостинско wc i бања. Има балкон, 2 лифта, централно греење. Цена 88000еур Шифра 4005

 • EKSLUZIVNO!!!! SE PRODAVAAT 8 BENZINSKI PUMPI

  EKSLUZIVNO!!!! SE PRODAVAAT 8 BENZINSKI PUMPI

  Недвижности Скопје (Македонија) November 18, 2017 1.00 Euro €

  EKSLUZIVNO-PRODAZBA NA 8 BENZINSKI  vo MK--- Se prodavaat 8 izgradeni  i vo gradba DELOVNI OBJEKTI za BENZINSKI PUMPI  od 40%--90% koeficient na gradba. Celata dokumentacija za E17 i E18, kako i za parcelite e so uredna dokumentacija o...

 • Se Prodava Baraka vo Vlae

  Se Prodava Baraka vo Vlae

  Недвижности Skopje (Skopje) October 31, 2017 80000.00 Euro €

   Se prodava baraka vo Vlae 80m2 so dvor 200m2. Barakata e renovirana so sreden dvor. Ima markica PR+1+PK,H-8,80m. Se prodava za 80 000e so mesto za dogovor. Shifra-7009

 • се продава нива

  се продава нива

  Недвижности Струмица (Југоисточен регион) September 3, 2017 Free

  се продава нива во близина на транзитниот пат  тел:071 727 028

 • izdavam namesteno frizersko studio

  izdavam namesteno frizersko studio

  Недвижности Skopje (Arodrom) May 14, 2017 Free

  Izdavam namesteno frizersko studio vo Micurin blizu "tanec"igraornata grupa. Salonot rabotel 10 godini i e na ubava lokacija.cenata e povolna. Kontakt na tel:070695077.A moze i prazen.

 • izdavam namesteno frizersko studio

  izdavam namesteno frizersko studio

  Недвижности Skopje (Arodrom) May 14, 2017 Free

  Izdavam namesteno frizersko studio vo Micurin blizu "tanec"igraornata grupa. Salonot rabotel 10 godini i e na ubava lokacija.cenata e povolna. Kontakt na tel:070695077.A moze i prazen.

 • AGENCIJA AMIGO

  AGENCIJA AMIGO

  Недвижности OHRID (OHRID) April 6, 2017 Free

  AGENCIJA AMIGO OHRID VRSI POSREDUVANJE NA SITE GRADEZNI RABOTI (dogradbi,izgradbi,nadovrseni gradbi i se za gradeznistvo) VRSIME POSREDUVANJE ZA PRODAZBA NA KUKI STANOVI PLACEVI I DR kontakt tel 078305525 ZLATKO