Недвижности

Вип Огласи
 • KUPUVAM STAN NA TURISTICKA

  KUPUVAM STAN NA TURISTICKA

  Недвижности OHRID (OHRID) April 6, 2017 Free

  KUPUVAM STAN OKOLU 40m2 OD BULEVAR TURISTICKA DO BULEVAR ASNOM POKRAJ KEJ VO OHRID

 • Барам Нива Струмица

  Барам Нива Струмица

  Недвижности Струмица (Југоисточен регион) May 8, 2015 Check with seller

  Се Бара Нива Во Село Попчево Струмичко за викендица Контакт https://www.facebook.com/Vasilmkd

Огласи
 •   UBAV SREDEN I TOPOL DOM !!!

  UBAV SREDEN I TOPOL DOM !!!

  Недвижности Skopje (Makedonija) August 15, 2018 1.00 Euro €

   Sekoe katce vo koe ziveeme treba da go pretvorime vo UBAV  SREDEN I TOPOL DOM. NIe sme tuka da VI pomogneme. Sreduvame stanovi so kompletno sreden vnatresen enterier do kluc na raka. Toa go pravime po zelbite i potrebite na nasite klienti....

 •   Се ПРОДАВА плац за БЕНЗИСКА ПУМПА

  Се ПРОДАВА плац за БЕНЗИСКА ПУМПА

  Недвижности Gostivar (Gostiva) August 15, 2018 1.00 Euro €

       На атрактивна локација во Врапчиште се продава плац за БЕНЗИСКА ПУМПА од 6680м2 со подготвен елаборат за градба. Цена по договор. ВРЕДИ ДА СЕ ВИДИ!!! Контакт телефон 078/366-902. Шифра SP3

 •    СУПЕР ПОНУДА!!! ПРОДАЖБА НА БЕНЗИСКИ ПУМПИ!

  СУПЕР ПОНУДА!!! ПРОДАЖБА НА БЕНЗИСКИ ПУМПИ!

  Недвижности Skopje (Makedonija) August 15, 2018 1.00 Euro €

          Бизнис во кој вреди да се вложи!!! На атрактивни локации во Скопје се ПРОДАВААТ 4 БЕНЗИСКИ ПУМПИ.  Сите се со употребни дозволи и моментално функционални.          И уште 2 БЕНЗИСКИ ПУМПИ - 1 ...

 • EKSLUZIVNO!!!! SE PRODAVAAT BENZINSKI PUMPI

  EKSLUZIVNO!!!! SE PRODAVAAT BENZINSKI PUMPI

  Недвижности Skopje (Makedonija) July 21, 2018 1.00 Euro €

  EKSLUZIVNO-PRODAZBA NA BENZINSKI  vo MK--- Se prodavaat izgradeni  i vo gradba DELOVNI OBJEKTI za BENZINSKI PUMPI  od 40%--90% koeficient na gradba. Celata dokumentacija za E17 i E18, kako i za parcelite e so uredna dokumentacija od I....

 •  Се Издава Деловен Простор во Маџари

  Се Издава Деловен Простор во Маџари

  Недвижности Skopje (Skopje) July 6, 2018 3.00 Euro €

      Се издава Деловен Простор во Маџари од 173м2 од која површина може да се зголеми по потреба до 275м2. Просторот се наоѓа на приземје со посебен влез и е поделен на 2 хали со посебна канцеларија. Има 4 санитарни чвора и обезбеден паркинг...

 •   UBAV SREDEN I TOPOL DOM !!!

  UBAV SREDEN I TOPOL DOM !!!

  Недвижности Skopje (Makedonija) July 4, 2018 1.00 Euro €

   Sekoe katce vo koe ziveeme treba da go pretvorime vo UBAV  SREDEN I TOPOL DOM. NIe sme tuka da VI pomogneme. Sreduvame stanovi so kompletno sreden vnatresen enterier do kluc na raka. Toa go pravime po zelbite i potrebite na nasite klienti....

 •    СУПЕР ПОНУДА!!! ПРОДАЖБА НА БЕНЗИСКИ ПУМПИ!

  СУПЕР ПОНУДА!!! ПРОДАЖБА НА БЕНЗИСКИ ПУМПИ!

  Недвижности Skopje (Makedonija) July 3, 2018 1.00 Euro €

       Бизнис во кој вреди да се вложи!!! На атрактивни локации во Скопје се ПРОДАВААТ 4 БЕНЗИСКИ ПУМПИ.  Сите се со употребни дозволи и моментално функционални.          И уште 2 БЕНЗИСКИ ПУМПИ - 1 во ОХРИД...

 • EKSLUZIVNO!!!! SE PRODAVAAT BENZINSKI PUMPI

  EKSLUZIVNO!!!! SE PRODAVAAT BENZINSKI PUMPI

  Недвижности Skopje (Makedonija) June 11, 2018 1.00 Euro €

  EKSLUZIVNO-PRODAZBA NA BENZINSKI  vo MK--- Se prodavaat izgradeni  i vo gradba DELOVNI OBJEKTI za BENZINSKI PUMPI  od 40%--90% koeficient na gradba. Celata dokumentacija za E17 i E18, kako i za parcelite e so uredna dokumentacija od I....

 • Се издава објект во Кондово

  Се издава објект во Кондово

  Недвижности Skopje (Skopje) May 12, 2018 1400.00 Euro €

  Се издава изграден објект во Кондово на главна улица со површина од 600м2 на 2 ката по 300м2, со паркинг од 600м2. Објектот е со уредна документација и е новоградба која одговара за повеќе намени. Цена 1400еур.Шифра 8043/1

 • EKSLUZIVNO!!!! SE PRODAVAAT BENZINSKI PUMPI

  EKSLUZIVNO!!!! SE PRODAVAAT BENZINSKI PUMPI

  Недвижности Skopje (Skopje) May 2, 2018 Check with seller

  EKSLUZIVNO-PRODAZBA NA BENZINSKI  vo MK--- Se prodavaat izgradeni  i vo gradba DELOVNI OBJEKTI za BENZINSKI PUMPI  od 40%--90% koeficient na gradba. Celata dokumentacija za E17 i E18, kako i za parcelite e so uredna dokumentacija od I....

 •   RENOVIRANJE  GRADENJE  STANOVI KUKI  DEL.

  RENOVIRANJE GRADENJE STANOVI KUKI DEL.

  Недвижности Skopje (Skopje) March 20, 2018 1.00 Euro €

  Agencija Prostor-Skopje vrsi Renoviranje na STANOVI-KUKI-VIKENDICI- DELOVNI OBJEKTI-Celosno popravanje na VNATRESEN ENTERIER so ARHITEKTONSKI PLAN. Za podetalni informacii na tel. 075/489-145 . Shifra-01RG

 • TROSED I FOTELJA

  TROSED I FOTELJA

  Недвижности vinica (makedonija) January 11, 2018 20000.00 Денари

  Se prodava TROSED i FOTELJA od eko koza koristeni dva meseca cisto NOVI i ne osteteni kako sto moze da se vide na slikite - dimenzii - - Fotelja - 110 cm - Trosed - 200 cm - trosedot ne se pusta za spienjeCena - 20 000 den. tel. -...