Станови, куќи , Соби за изнајмување

Вип Огласи
 • Се Издава Куќа Во Козле

  Се Издава Куќа Во Козле

  Станови, куќи , Соби за изнајмување Скопје (Скопје) December 6, 2017 300.00 Euro €

  Се издава во Козле дел од куќа од 100м2.Има 3 спални соби,кујна,трпезарија,дневна,купатило. Просторот е комплетно реновиран и наместен комотен за едно семејство.Греењето е на нафта со радијатори сместени во просторот за живеење.Цената е 300 ев.со вкл...

 •  Se izdava stan kaj Katolicka Crkva

  Se izdava stan kaj Katolicka Crkva

  Станови, куќи , Соби за изнајмување Skopje (Skopje) December 7, 2017 250.00 Euro €

   Se izdava stan kaj Katolicka Crkva od 62m2 so tri  sobi,prazen.Stanot e pozicioniran na prizemje, Moze da se dodade kujna. Prednost imaat firmi. Cena 250eu.so moznost za dogovor. Shifra-3026/1

 • АПАРТМАНИ И СОБИ - ОХРИД, НАСЕЛБА КОЊСКО, ВО БЛИЗИНА НА МЕТРОПОЛ, БЕЛВИ И КОНГРЕСЕН ЦЕНТАР

  АПАРТМАНИ И СОБИ - ОХРИД, НАСЕЛБА КОЊСКО, ВО БЛИЗИНА НА МЕТРОПОЛ, БЕЛВИ И КОНГРЕСЕН ЦЕНТАР

  Станови, куќи , Соби за изнајмување Охрид (Југозападен регион) August 16, 2017 Check with seller

  АПАРТМАНИ И СОБИ - ОХРИД, НАСЕЛБА КОЊСКО, ВО БЛИЗИНА НА МЕТРОПОЛ,БЕЛВИ И КОНГРЕСЕН ЦЕНТАР Се издаваат апартмани и соби во Охрид, населба Коњско, во близина на хотелите Метропол, Блеви и Конгресен центар, на 300 м оддалеченост од езерото, а на 7 км од...

 • Издавам стан во Аеродром

  Издавам стан во Аеродром

  Станови, куќи , Соби за изнајмување Скопје (Општина Аеродром) August 16, 2016 Check with seller

  Издавам стан, 64м2, солидно наместен. Се наоѓа во Аеродром, спроти ФОН.Контакт: Драгица 071687604 

Огласи
 • Се издава КУЌА во БАРДОВЦИ

  Се издава КУЌА во БАРДОВЦИ

  Станови, куќи , Соби за изнајмување Skopje (Skopje) August 17, 2018 1500.00 Euro €

  Се издава куќа во населба Бардовци од 170м2. Куќата располага со салон, кујна, 5 спални соби, тоалет. Има интернет и клима. Цена 1500еур. Шифра 6007/1

 • Се ИЗДАВА СТАН во ЦЕНТАР,ДЕБАР МААЛО (56М2)

  Се ИЗДАВА СТАН во ЦЕНТАР,ДЕБАР МААЛО (56М2)

  Станови, куќи , Соби за изнајмување SKOPJE (SKOPJE) August 13, 2018 1.00 Euro €

  Се издава комплетно и пристојно наместен стан со квадратура од 56м2 во зграда од вкупно 4катови.Станот се наоѓа во Општина Центар,веднаш блиску до Салонот на “ВАРДАР МЕБЕЛ” кај тивкиот и мирниот дел од Дебар Маало.Местото и локацијата се ...

 • Се ИЗДАВА СТАН во ЦЕНТАР,ДЕБАР МААЛО на У/П (63М2)

  Се ИЗДАВА СТАН во ЦЕНТАР,ДЕБАР МААЛО на У/П (63М2)

  Станови, куќи , Соби за изнајмување SKOPJE (SKOPJE) August 13, 2018 Check with seller

  Се издава комплетно и пристојно наместен стан со квадратура од 63м2 на 4кат од вкупно 6катови.Станот се наоѓа во Општина Центар,веднаш блиску до Улицата Партизаснки Одреди во крајот на најубавиот и најпосакуваниот дел во Дебар Маало.Местото и локациј...

 • Се Издава Стан во Центар

  Се Издава Стан во Центар

  Станови, куќи , Соби за изнајмување Skopje (Skopje) August 13, 2018 400.00 Euro €

  Се издава комплетно наместен трособен стан во Центар, со поглед кон Водно. Станот е со површина од 70м2 и се наоѓа на 4/5 кат. Располага со дневна, кујна, спална и детска соба. Има лифт, гаража, централно греење, клима и тераса со излез од сите соби....

 • Се ИЗДАВА СТАН во ЦЕНТАР до КАТОЛИЧКА ЦРКВА (45М2)

  Се ИЗДАВА СТАН во ЦЕНТАР до КАТОЛИЧКА ЦРКВА (45М2)

  Станови, куќи , Соби за изнајмување SKOPJE (SKOPJE) August 9, 2018 1.00 Euro €

  Се издава комплетно и уредно наместен стан во Центар со квадратура од 45м2 на 3кат од вкупно 4катови.Станот се наоѓа веднаш до Католичка Црква, во понова зграда кај кафулето поточно речено "STAR CAFFE".Располага со следниот распоред:мал ходник,вц со ...

 • Се ИЗДАВА СТАН во ЦЕНТАР за СТУДЕНТИ (60М2)

  Се ИЗДАВА СТАН во ЦЕНТАР за СТУДЕНТИ (60М2)

  Станови, куќи , Соби за изнајмување SKOPJE (SKOPJE) August 8, 2018 1.00 Euro €

  Се издава комплетно и модерно наместен стан со квадратура од 60м2 на 4кат од вкупно 5катови.Станот се наоѓа во Општина Центар, во најубавата и најпосакувана област позади Универзална Сала во непосредна близина на Улицата Партизански Одреди.Местото и ...

 • Хотели во Скопје, АРС Преноќиште, евтино, поволно, удобно, апартмани

  Хотели во Скопје, АРС Преноќиште, евтино, поволно, удобно, апартмани

  Станови, куќи , Соби за изнајмување Скопје (Скопски регион) August 6, 2018 Check with seller

  Туристички посети или бизнис средби во Скопје, Р. Македонија... Престојувајте во АРС Ноќевалиште кое се наоѓа на падините на Водно на само 2,5 км од центарот на Скопје. Уживајте во прекрасниот поглед и чистиот планински воздух, како и одличните услов...

 • Се издава стан во Мичурин, Аеродром

  Се издава стан во Мичурин, Аеродром

  Станови, куќи , Соби за изнајмување Skopje (Skopje) August 1, 2018 300.00 Euro €

  Се издава трособен нов стан во населба Мичурин, Аеродром со површина од 55м2, се наоѓа на 3ти кат. Располага со дневна, кујна целосно опремена, спална и детска соба, балкон. Греење на струја. Има паркинг простор. Се издава на подолг временски период....

 • Се издава стан во Мичурин, Аеродром

  Се издава стан во Мичурин, Аеродром

  Станови, куќи , Соби за изнајмување Скопје (Скопје) August 1, 2018 250.00 Euro €

   Се издава комплетно наместен нов стан во Аеродром во близина на Тобако 2 со површина од 46м2. Се наоѓа на 8ми кат, има централно парно и клима уред. Располага со дневна, кујна, една спална соба, купатило, балкон. Цена 250еур. Шифра 2048/1

 •  Se izdava stan vo Micurin

  Se izdava stan vo Micurin

  Станови, куќи , Соби за изнајмување Skopje (Skopje) August 1, 2018 250.00 Euro €

     Se izdava stan 44m2 vo Micurin na 6 kat. Kompletno opremen so nova oprema(masina za perenje, nova kujna, kupatilo, trpezarija,TV). Stanot e so edna spalna soba, terasa i maksimalno iskoristen prostor. Cena 250eu. so garaza i podrum 300eu...

 • СОБИ И АПАРТМАНИ-ОХРИД, СТРОГ ЦЕНТАР КАЈ ОХРИДСКА БАНКА

  СОБИ И АПАРТМАНИ-ОХРИД, СТРОГ ЦЕНТАР КАЈ ОХРИДСКА БАНКА

  Станови, куќи , Соби за изнајмување Охрид (Југозападен регион) July 28, 2018 30.00 Euro €

  Издаваме стан во строг центар на Охрид, позади Охридска банка, на 2 минути оддалеченост од центар. Спецификации꞉ кујна, купатило, 3 соби, тв со кабловска, голема тераса со поглед кон центар, бесплатен паркинг простор. Тел за контакт Виолета ...

 • Се издава СТАН во КОЗЛЕ

  Се издава СТАН во КОЗЛЕ

  Станови, куќи , Соби за изнајмување Skopje (Skopje) July 28, 2018 550.00 Euro €

  Се издава стан во Козле во близина на Германска Амбасада. Станот е со површина од 91м2, и располага со 3 спални соби, WC, тераса и гаража од 15м2. Има парно од Топлификација- подно греење. Цена за издавање 550еур фиксна + комуналии. Шифра 4012/1 &nbs...