Куќи - Апартмани за изнајмување

Огласи
 • АПАРТМАНИ И СОБИ - ОХРИД, НАСЕЛБА КОЊСКО, ВО БЛИЗИНА НА МЕТРОПОЛ, БЕЛВИ И КОНГРЕСЕН Ц

  АПАРТМАНИ И СОБИ - ОХРИД, НАСЕЛБА КОЊСКО, ВО БЛИЗИНА НА МЕТРОПОЛ, БЕЛВИ И КОНГРЕСЕН Ц

  Куќи - Апартмани за изнајмување OHRID (JUGOZAPADEN) July 28, 2018 Check with seller

  Издаваме апартмани и соби во Охрид, населба Коњско, во близина на хотелите Метропол, Блеви и Конгресен центар, на 300 м оддалеченост од езерото, а на 7 км од центарот на Охрид. Апартманите се копмплетно опремени, со посебни купатила, балкони со погле...

 • АПАРТМАНИ И СОБИ - ОХРИД, НАСЕЛБА КОЊСКО, ВО БЛИЗИНА НА МЕТРОПОЛ, БЕЛВИ И КОНГРЕСЕН Ц

  АПАРТМАНИ И СОБИ - ОХРИД, НАСЕЛБА КОЊСКО, ВО БЛИЗИНА НА МЕТРОПОЛ, БЕЛВИ И КОНГРЕСЕН Ц

  Куќи - Апартмани за изнајмување Ohrid (Jugozapaden) July 26, 2018 Check with seller

  Издаваме апартмани и соби во Охрид, населба Коњско, во близина на хотелите Метропол, Блеви и Конгресен центар, на 300 м оддалеченост од езерото, а на 7 км од центарот на Охрид. Апартманите се копмплетно опремени, со посебни купатила, балкони со погле...

 • АПАРТМАНИ И СОБИ - ОХРИД, НАСЕЛБА КОЊСКО, ВО БЛИЗИНА НА МЕТРОПОЛ, БЕЛВИ И КОНГРЕСЕН Ц

  АПАРТМАНИ И СОБИ - ОХРИД, НАСЕЛБА КОЊСКО, ВО БЛИЗИНА НА МЕТРОПОЛ, БЕЛВИ И КОНГРЕСЕН Ц

  Куќи - Апартмани за изнајмување Охрид (Југозападен регион) July 24, 2018 Check with seller

  АПАРТМАНИ И СОБИ - ОХРИД, НАСЕЛБА КОЊСКО, ВО БЛИЗИНА НА МЕТРОПОЛ,БЕЛВИ И КОНГРЕСЕН ЦЕНТАР Aпартмани и соби во Охрид, населба Коњско, во близина на хотелите Метропол, Блеви и Конгресен центар, на 300 м оддалеченост од езерото, а на 7 км од центарот на...

 • Се издава дел од куќа во Центар

  Се издава дел од куќа во Центар

  Куќи - Апартмани за изнајмување Skopje (Skopje) July 18, 2018 1.00 Euro €

   Се Издава дел од куќа на приземје која се наоѓа во Дебар Маало/Центар. Спратот е со површина од 70м2 и има дневна, кујна со трпезарија, две спални соби, купатило. Има балкон и е на централно греење. Тв и интернет вклучени во цената која е по до...

 • Се Издава Стан во Козле

  Се Издава Стан во Козле

  Куќи - Апартмани за изнајмување Skopje (Skopje) July 13, 2018 1.00 Euro €

  Се издава спрат од куќа во Козле во близина на студенски дом Гоце Делчев со површина од 70м2. Се наоѓа на 1ви кат. Располага со дневна со трпезарија, кујна, 2 спални соби, купатило, балкон. Цена по договор. Шифра 3057/1

 • Се издава дел од куќа на ул.Мајка Тереза

  Се издава дел од куќа на ул.Мајка Тереза

  Куќи - Апартмани за изнајмување SKopje (Skopje) May 22, 2018 1.00 Euro €

  Се издава дел во куќа кај Клинички Центар со површина од 42м2 на приземје. Делот располага со дневна, кујна, трпезарија, 1 спална соба, вц со бања. Греењето е на струја. Просторот е наменет за престојување од индивидуален или семеен карактер. Цена 16...

 • Се Продава Вила во Охрид

  Се Продава Вила во Охрид

  Куќи - Апартмани за изнајмување Ohrid (Ohrid) May 10, 2018 1.00 Euro €

  Се продава вила на 4км од центарот на Охрид, со површина од 145м2, приземје, кат со тераси 295м2 и двор од 255м2. Има сопствен паркинг простор и поглед према Охридско езеро. Цена по договор. Шифра 7ВС

 • Двособен стан на Водно

  Двособен стан на Водно

  Куќи - Апартмани за изнајмување Скопје (Скопски регион) April 28, 2018 300.00 Euro €

  двособен комплетно опремен стан за зивеење, со засебна спална соба, клима, интернет, сопствено парно греење, климатизиран, интернет и кабловска, на први спрат, лифт, машина за садови и машина за алишта.

 •  Se izdava baraka vo Taftalidze 1

  Se izdava baraka vo Taftalidze 1

  Куќи - Апартмани за изнајмување Skopje (Skopje) March 23, 2018 10000.00 Euro €

   Se izdava baraka vo Taftalidze 1 od 80m2, polunamestena. Barakata e so dve spalni sobi,kujna so trpezarija,dnevna, kupatilo so greenje na struja. Se izdava na podolg period za 10 000 denari. Shifra-6001/1

 • Се издава дел од куќа на ул.Мајка Тереза

  Се издава дел од куќа на ул.Мајка Тереза

  Куќи - Апартмани за изнајмување Skopje (Skopje) February 20, 2018 160.00 Euro €

  Се издава дел во куќа кај Клинички Центар со површина од 42м2 на приземје. Делот располага со дневна, кујна, трпезарија, 1 спална соба, вц со бања. Греењето е на струја. Просторот е наменет за престојување од индивидуален или семеен карактер. Цена 16...

 • Се Издава Куќа Во Козле

  Се Издава Куќа Во Козле

  Куќи - Апартмани за изнајмување Skopje (Skopje) January 30, 2018 300.00 Euro €

  Се издава во Козле дел од куќа од 100м2.Има 3 спални соби,кујна,трпезарија,дневна,купатило.Просторот е комплетно реновиран и наместен комотен за едно семејство.Греењето е на нафта со радијатори сместени во просторот за живеење.Цената е 300 ев.со вклу...

 •  Se izdava baraka vo Taftalidze 1

  Se izdava baraka vo Taftalidze 1

  Куќи - Апартмани за изнајмување Skopje (Skopje) January 22, 2018 10000.00 Денари

   Se izdava baraka vo Taftalidze 1 od 80m2, polunamestena. Barakata e so dve spalni sobi,kujna so trpezarija,dnevna, kupatilo so greenje na struja. Se izdava na podolg period za 10 000 denari. Shifra-6001/1