Плацеви

Вип Огласи
 • Се Продава Плац во Маврово

  Се Продава Плац во Маврово

  Плацеви Mavrovo (Mavrovo) March 1, 2018 1.00 Euro €

   На падините на Бистра во Маврово непосредно до ски-центарот се продава прекрасен плац 377м2 со И.Л. и маркица за градба.Плацот е на 20м од главниот пат со убав поглед.Цена по договор.Шифра-1ИС

 • Се Продава Плац Во Струмица

  Се Продава Плац Во Струмица

  Плацеви Струмица (Југоистоцен регион) May 8, 2015 Free

  Се продава Плац во Месноста викана Софилар Струмица, Во плацот има извадено жива вода и има пат од двете страни 076-952-093(Aco) 078750482(Gorgi) Цена По Договор

Огласи
 • Se prodava plac vo Vizbegovo

  Se prodava plac vo Vizbegovo

  Плацеви Skopje (Skopje) December 21, 2018 1.00 Euro €

    Na atraktivna lokacija vo Vizbegovo se Prodava Plac 5396m2. Placot e so moznost za gradba na objekti G-2,G-3,G4-lesna i nezagaduvacka industrija,servisi,stovarishta. Lociran e vo opshtina  kade komunaliite za objektite se poevtini. Po pot...

 • Se prodava plac so vikendica vo Mirkovci

  Se prodava plac so vikendica vo Mirkovci

  Плацеви Skopje (Skopje) December 21, 2018 37000.00 Euro €

  Се продава викендица од 36м2 на плац од 1800м2 во Мирковци. Куќата има дневна со трпезарија,спална соба, купатило. Од помошни објекти располага со гаража, подрум, штала и бунар. Има подземно спроведено струја и хидрофор со водоводна инсталација внесе...

 • Se prodava plac vo Butel

  Se prodava plac vo Butel

  Плацеви Skopje (Skopje) December 21, 2018 35.00 Euro €

     Se prodava plac vo Butel 1334m2 za 35eu/m2. Placot e vo gradezen reon i moze da se gradat objekti od meshovita klasa na namena i toa A i B klasa. Mozat da se gradat objekti za domuvanje i objekti za komercijalni i delovni nameni. Markica...

 • Se prodava baraka vo Vlae

  Se prodava baraka vo Vlae

  Плацеви Skopje (Skopje) December 21, 2018 80000.00 Euro €

   Se prodava baraka vo Vlae 80m2 so dvor 200m2. Barakata e renovirana so sreden dvor. Ima markica PR+1+PK,H-8,80m. Se prodava za 80 000e so mesto za dogovor. Shifra-7009

 •  Se Prodava Plac vo Volkovo

  Se Prodava Plac vo Volkovo

  Плацеви Skopje (Skopje) December 20, 2018 50.00 Euro €

    Se prodava plac vo Volkovo od 598m2 do asfaltniot plat. Vo placot ima struja i voda.Placot e predviden za gradba na kuki za domuvanje.Prostorot okolu placot e urbaniziran-ima kuki.Cena 50eu/m2. so moznost za dogovor. Shifra-9025/1

 •  Se Prodava Plac vo Novo Selo

  Se Prodava Plac vo Novo Selo

  Плацеви Skopje (Skopje) December 20, 2018 35.00 Euro €

  Se prodava plac- gradezno neizgradeno zemjiste vo Novo Selo 3782m2 so infrastruktura. Cena-35eu/m2. so mesto za dogovor.  So moznost za gradba na industriski objekti. Shifra-9025/3

 • Se Prodava Plac vo Novo Selo

  Se Prodava Plac vo Novo Selo

  Плацеви Skopje (Skopje) December 20, 2018 85.00 Euro €

   Se prodava plac vo Novo Selo od 2603m2, kade se predvideni za gradba 4 semejni kuki ili zgrada . Moze dogovor so investitor so kompenzacija i del pari . Cena-85eu/m2. Shifra-9025/2

 •  Se Prodava Plac vo Pripor

  Se Prodava Plac vo Pripor

  Плацеви Skopje (Skopje) December 20, 2018 100000.00 Euro €

  Se PRODAVA  plac vo Pripor od 600m2 , so uslov za gradba. Vo placot se predvideni markici za dve individualni kuki ili pomala stanbena zgrada. Moze i dogovor so investitor za kompenzacija i del pari. Placot e deliv i na dve pomali parceli po 300...

 •  Se Prodavaat Placovi vo Mirkovci

  Se Prodavaat Placovi vo Mirkovci

  Плацеви Skopje (Skopje) December 20, 2018 15.00 Euro €

   Se prodavaat dva placa vo Mirkovci 767m2 i 759m2 za povolna cena od 15eu./m2. Shifra-9021

 • Se Prodava Baraka vo Kisela Voda

  Se Prodava Baraka vo Kisela Voda

  Плацеви Skopje (Skopje) December 20, 2018 70000.00 Euro €

  Se prodava baraka vo 11 Oktomvri-Kisela Voda 96m2 so plac204m2. Barakata e so dogradaba, so dve spalni,kujna so trpezarija,dnevna i kupatilo. Se naoga na mirna lokacija za cena 70 000eu so mesto za dogovor. Barakata ima mesto za gradba,so plateni kom...

 • Плац во Бардовци

  Плац во Бардовци

  Плацеви Skopje (Bardovci) December 19, 2018 60.00 Euro €

  Se prodava plac vo naselba Bardovci so povrshina od 2000 m2. Se naogja na dobra lokacija pozadi shkoloto a pod ridot. Ima uredna dokumentacija i e pogodno za izgradba na semejni kukji ili stanben objekt. Cena 60 evra po m2, no ima prostor za dogovor....

 • Се ПРОДАВА ПЛАЦ / LAND FOR SALE – КИСЕЛА ВОДА (720M2)

  Се ПРОДАВА ПЛАЦ / LAND FOR SALE – КИСЕЛА ВОДА (720M2)

  Плацеви SKOPJE (SKOPJE) December 16, 2018 1.00 Euro €

  Се продава плац во Кисела Вода,УСИЈЕ блиску во непосредна близина на “СТАКЛАРНИЦА”.Плацот се наоѓа во Кисела Вода.Ориентацијата му е Југо – Источна.Лоциран е на место наречено под името “МЕСНА ЗАЕДНИЦА КАМНИК”.Квадратура...