Живеалишта

Вип Огласи
 • Eksluziven stan kaj nola,vodenica

  Eksluziven stan kaj nola,vodenica

  Станови , Куќи за Продажба skopje (centar) January 30, 2018 74.00 Euro €

  Се продава стан SPROTI INTERMECO VODENICA, NOVO GRADBA 2016 GODINA• Мала зграда со 15 станови, по 2 стана на кат• Број на соби – 2• Спални соби - 1 SO moznost za uste ednas• Квадратура - 68м2, кат 6/ од 6• Ориентација -...

 • Се Издава Куќа Во Козле

  Се Издава Куќа Во Козле

  Станови, куќи , Соби за изнајмување Скопје (Скопје) December 6, 2017 300.00 Euro €

  Се издава во Козле дел од куќа од 100м2.Има 3 спални соби,кујна,трпезарија,дневна,купатило. Просторот е комплетно реновиран и наместен комотен за едно семејство.Греењето е на нафта со радијатори сместени во просторот за живеење.Цената е 300 ев.со вкл...

 •  Se izdava stan kaj Katolicka Crkva

  Se izdava stan kaj Katolicka Crkva

  Станови, куќи , Соби за изнајмување Skopje (Skopje) December 7, 2017 250.00 Euro €

   Se izdava stan kaj Katolicka Crkva od 62m2 so tri  sobi,prazen.Stanot e pozicioniran na prizemje, Moze da se dodade kujna. Prednost imaat firmi. Cena 250eu.so moznost za dogovor. Shifra-3026/1

 • Се Продава Плац во Маврово

  Се Продава Плац во Маврово

  Плацеви Mavrovo (Mavrovo) March 1, 2018 1.00 Euro €

   На падините на Бистра во Маврово непосредно до ски-центарот се продава прекрасен плац 377м2 со И.Л. и маркица за градба.Плацот е на 20м од главниот пат со убав поглед.Цена по договор.Шифра-1ИС

 •  Se Izdava Deloven Prostor vo GTC

  Se Izdava Deloven Prostor vo GTC

  Дуќани за изнајмување - Продажба Skopje (Skopje) February 21, 2018 25.00 Euro €

   Se izdava Deloven Prostor  vo GTC od 107m2 na prizemje. Cena po dogovor. Shifra-8028/1

Огласи
 • Се Продава Куќа во Бардовци

  Се Продава Куќа во Бардовци

  Куќи - апартмани за продажба, Skopje (Skopje) July 18, 2018 1.00 Euro €

  Во срцето на Бардовци се продава-изнајмува куќа со површина 300м2 Су+Пр+Пк со хортикултурно среден двор од 500м2. Куќата има 1 голема спална соба со вграден плакар и бања со џакузи,потоа 3 обични спални, работна соба, дневна, салон од 70м2, две кујни...

 •  Се продава Деловен Простор во Капиштец

  Се продава Деловен Простор во Капиштец

  Дуќани за изнајмување - Продажба Skopje (Skopje) July 18, 2018 48000.00 Euro €

   Се продава деловен простор 30м2 на 1 кат со цена 48 000ев. со место за договор.Шифра-8016

 • Се Продава Плац во Жданец

  Се Продава Плац во Жданец

  Плацеви Skopje (Skopje) July 18, 2018 55000.00 Euro €

    Се продава плац  179м2 во Жданец со инфраструктура со И.Л. и маркица за градба. на плацот може да се гради -градежна парцела 133, со основа 55 м2, висина-8,8 м, катност П+1+Пк. Се наоѓа на добра локација и одговара за семејна куќа. Цена н...

 • Се продаваат деловни простории во Капиштец

  Се продаваат деловни простории во Капиштец

  Дуќани за изнајмување - Продажба Skopje (Skopje) July 18, 2018 1.00 Euro €

  Се продаваат три деловни простории во населба Капиштец со површина од 50м2, 70м2 и 100м2.  Просториитее се наоѓаат во нова зграда која ќе биде готова најдоцна до 2019 година. Цена по договор. Шифра 8015

 •  Се Продава Плац во Матка

  Се Продава Плац во Матка

  Плацеви Skopje (Skopje) July 18, 2018 10.00 Euro €

   Се продава плац во Матка помеѓу Горна и Долна Матка за повеќе намени . Има уредна документација со ИЛ и еден сопственик.Плацот е 1081м2 со цена 10 ев/м2 со место за договор. позиција исток. Шифра-9013

 • Се продаваат Станови во Центар

  Се продаваат Станови во Центар

  Станови , Куќи за Продажба Skopje (Skopje) July 18, 2018 1250.00 Euro €

  Се продаваат станови во Капиштец и тоа: 46м2 -приземје, 48м2 и 50м2 - 1кат, 106м2 со три спални соби на 2ри, 3ти и 4ти кат и 45м2 на поткровје. Становите се со централно греење и имаат паркинг простор/гаражи. Зградата ќе биде готова најдоцна до 2019г...

 • Се Издава Стан во Кисела Вода

  Се Издава Стан во Кисела Вода

  Станови, куќи , Соби за изнајмување Skopje (Skopje) July 18, 2018 210.00 Euro €

  На тивка и мирна локација во Кисела Вода се издава реновиран стан од 50м2. Се наоѓа на 1ви кат. Станот располага со дневна кујна, една спална соба, купатило, и уште една празна соба. Има централно греење,балкон и повеќе паркинг места. Цена 210еур.Шиф...

 • Се Продава Плац во Злокуќани

  Се Продава Плац во Злокуќани

  Плацеви Skopje (Skopje) July 18, 2018 70.00 Euro €

    Се продава земјиште во Злокуќани  од 7-8000м2. На плацот може да се гради објект од повеќе намени. До самиот плац веќе се градат деловни објекти.Цена-70 ев/м2.Шифра-9008

 • Се издава дел од куќа во Центар

  Се издава дел од куќа во Центар

  Куќи - Апартмани за изнајмување Skopje (Skopje) July 18, 2018 1.00 Euro €

   Се Издава дел од куќа на приземје која се наоѓа во Дебар Маало/Центар. Спратот е со површина од 70м2 и има дневна, кујна со трпезарија, две спални соби, купатило. Има балкон и е на централно греење. Тв и интернет вклучени во цената која е по до...

 • Се ИЗДАВА СТАН во ЦЕНТАР,КАПИШТЕЦ кај ЗЕБРА,ТЦ БЕВЕРЛИ ХИЛС (42М2)

  Се ИЗДАВА СТАН во ЦЕНТАР,КАПИШТЕЦ кај ЗЕБРА,ТЦ БЕВЕРЛИ ХИЛС (42М2)

  Станови, куќи , Соби за изнајмување SKOPJE (SKOPJE) July 14, 2018 1.00 Euro €

  Се издава модерно и комплетно наместен стан со квадратура од 42м2.Станот е досега невселуван и некористен,а во меѓувреме може да се престојува во него веднаш.Лоциран и оддалечен е на само 8 минути од ТЦ ЗЕБРА и БЕВЕРЛИ ХИЛС а зградата е од понова гра...

 • Се Продаваат Два Плаца во Пржино

  Се Продаваат Два Плаца во Пржино

  Плацеви Skopje (Skopje) July 14, 2018 250000.00 Euro €

   Се продаваат два плаца во Пржино од 295м2 и 324м2 еден до друг со заедничка маркица.Првиот плац од 295м2 кој има изграден објект од 153м2 и е со Маркица Класа А1, Површина на градежна парцела 287м2, Основа 116м2, Бруто развиена површина 464м2, ...

 • Се Издава Стан на Водно

  Се Издава Стан на Водно

  Станови, куќи , Соби за изнајмување Skopje (Skopje) July 14, 2018 1.00 Euro €

  Се издава стан во населба Водно, во близина на ОУ Кочо Рацин со површина од 86м2. Се наоѓа на 1/3 кат.  Располага со дневна со трпезарија, кујна, 2 спални соби, 2 купатила,2 тераси. Има централно парно. Цена по договор. Шифра 3059/1