Мебел , Ивентар, Уредување

Вип Огласи
 • Dvosed trosed i fotelja

  Dvosed trosed i fotelja

  Мебел , Ивентар, Уредување Skopje (Skopje) October 1, 2016 26900.00 Денари

  Se prodavaat komplet trosed dvosed i  fotelja kupeni od Simpo. Trosed:sirina/dlabina / visina: 220×98×86cm Dvosed:sirina/dlabina/visina: 180×98×86cm Fotelja: sirina/dlabina/visina: 96×98×86cm Koristeni se samo...

 • Garnitura!!!!!!!!!!!!

  Garnitura!!!!!!!!!!!!

  Мебел , Ивентар, Уредување Stip (Stip) October 14, 2016 15000.00 Денари

  Prodavam garnitura trosed dvosed i fotelja!!!!trosedon se pusta!!!!

 • Мебел за вас по ваше барање

  Мебел за вас по ваше барање

  Мебел , Ивентар, Уредување Василево (Југоисточен регион) February 24, 2016 Check with seller

  Изработуваме: -кујни -детски соби -спални -канцелариски мебел -комоди и секаков вид на мебел по ваша порачка. Нарачки и информации на: 071 877 036 Tрајче

 • Se Prodava Mebel Nov

  Se Prodava Mebel Nov

  Мебел , Ивентар, Уредување Василево (Југоисточен регион) February 24, 2016 Check with seller

  Изработуваме: -кујни -детски соби -спални -канцелариски мебел -комоди и секаков вид на мебел по ваша порачка. Нарачки и информации на: 071 877 036 Трајче

 • Se Prodava Mebel Nov

  Se Prodava Mebel Nov

  Мебел , Ивентар, Уредување Василево (Југоисточен регион) February 24, 2016 Check with seller

  Изработуваме: -кујни -детски соби -спални -канцелариски мебел -комоди и секаков вид на мебел по ваша порачка. Нарачки и информации на: 071 877 036 Трајче

Огласи
 • Продавам машка детска соба

  Продавам машка детска соба

  Мебел , Ивентар, Уредување Скопје (Скопски регион) October 21, 2017 Check with seller

  Продавам добро сочувана речиси нова,малку користена машка детска соба,поточно 1 маса, 1 клуб маса, 1 работна маса и плакар по цена од 6.500 денари. 

 • Prodavam

  Prodavam

  Мебел , Ивентар, Уредување Skopje (Skopje) September 16, 2017 200.00 Euro €

  Prodavam trosed, dve fotelji i taburetka

 • Garnitura (Trosed na pustanje, dvosed i fotelja), malce koristena, vo odlicna sostojba.

  Garnitura (Trosed na pustanje, dvosed i fotelja), malce koristena, vo odlicna sostojba.

  Мебел , Ивентар, Уредување Skopje (Macedonia) August 25, 2017 18000.00 Денари

  Se prodava garnitura (Trosed na pustanje, dvosed i fotelja), malce koristena, vo odlicna sostojba. Dimenzii: priblizno dolzina 190/160/100, sirina 100/90.  

 • Garnitura!!!!!!!!!!!!

  Garnitura!!!!!!!!!!!!

  Мебел , Ивентар, Уредување Stip (Stip) October 14, 2016 15000.00 Денари

  Prodavam garnitura trosed dvosed i fotelja!!!!trosedon se pusta!!!!

 • Dvosed trosed i fotelja

  Dvosed trosed i fotelja

  Мебел , Ивентар, Уредување Skopje (Skopje) October 1, 2016 26900.00 Денари

  Se prodavaat komplet trosed dvosed i  fotelja kupeni od Simpo. Trosed:sirina/dlabina / visina: 220×98×86cm Dvosed:sirina/dlabina/visina: 180×98×86cm Fotelja: sirina/dlabina/visina: 96×98×86cm Koristeni se samo...

 • PLANINSKI HUMUS

  PLANINSKI HUMUS

  Мебел , Ивентар, Уредување Skopje (site) September 21, 2016 Check with seller

  se prodava planinski humus sitno isean pogoden za vasite dvorovi , parkovi zelenila i sakssko cveke. pakovan e vo 10l i 50l vreki (so dostava)

 • kreveti

  kreveti

  Мебел , Ивентар, Уредување strumica (jugoistocen) August 30, 2016 10000.00 Денари

  prodavam dva kreveti vo odlicna sostojba

 • se prodava

  se prodava

  Мебел , Ивентар, Уредување Битола (Пелагониски регион) June 6, 2016 Check with seller

  Se prodava eftino.info 072561335

 • Se izrabotuvat novi agolni garnituri komplet garnitura

  Se izrabotuvat novi agolni garnituri komplet garnitura

  Мебел , Ивентар, Уредување Неготино (Вардарски регион) May 26, 2016 Check with seller

  Se izrabotuvat novi agolni garnituri komplet garnitura .trosedi .decki kreveti po vasi dimenzii i izbor na eko koza stof i boja tel 075 959 116

 • Декоративни вазнички

  Декоративни вазнички

  Мебел , Ивентар, Уредување Скопје (Скопски регион) May 23, 2016 Check with seller

  Декоративни вазнички што и даваат пожив и уникатен изглед на секоја маса.Можат да се декорираат со секаков вид на цвеќе(Живо,Вештачко) или со нешто од вашата имагинација! Рачно МК производство! Продажба на ГОЛЕМО и мало., Цените се следните:  Од...

 • Se prodava Kauc 2m dolg

  Se prodava Kauc 2m dolg

  Мебел , Ивентар, Уредување Скопје (Скопски регион) May 23, 2016 2000.00 Денари

  Kaucot e solidno socuvan.Moze da se vidi vo sekoe vreme od denot.Martin

 • Se prodava kompletna detska soba

  Se prodava kompletna detska soba

  Мебел , Ивентар, Уредување Струмица (Југоисточен регион) May 23, 2016 15000.00 Денари

  Se prodava kompletna detska soba bez krevet za 15.000 denari so besplatna dostava niz strumica za poveke informacii inbox ili na 078/351-899 visina / sirina / dlabocina Plakar 210cm x 100cm x 45cm Plakar 210cm x 100cm x 45cm Polici 86cm x 23cm x 45cm...