Електроника

Вип Огласи
 • Battlefront

  Battlefront

  Видео Игри Skopje (Skopski) March 20, 2017 1500.00 Денари

  Prodavam igra BATTLEFRONT  za PS4. CD to  e novo i ne e mnogu koristeno.

 • Се продава лаптоп HP Compaq 6710b

  Се продава лаптоп HP Compaq 6710b

  Лап Топи Струмица (Струмиц а) July 13, 2016 5000.00 Денари

  СЕ ПРОДАВА ЛАПТОП HP COMPAQ6710b КОНФИГУРАЦИЈА: RAM:3G HDD:150G PROCESOR: INTEL(R) CORE(TM)2 DUO CPU T7520 2GHz INTEL CENTURINO GRAPHIC CARD:MOBILE INTEL(R) 965 EXPRESS CHIPSET FAMILY GMA X3100  WIFI SUPPORT,BLUETOTH SUPPORT,SD CARD READER,LAN S...

 • се продава LCD монитор 22'' LG 2242T

  се продава LCD монитор 22'' LG 2242T

  Компјутерска Галантерија Струмица (Струмциа) July 13, 2016 3000.00 Денари

  се продава LCD монитор 22'' LG 2242T ДОСТАВА НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА ТЕЛЕФОН ЗА КОНТАКТ: 078/321-170

 • Digitcom Electronics

  Digitcom Electronics

  Лцд Лед и Плазма тв Струмица (Југоисточен регион) May 21, 2016 Check with seller

  Сервис за вашите LCD,LED и CRT телевизори,декстоп и лаптоп компјутери ,таблети ,проектори,ситни апарати за домакинството во склоп на сервисот вршиме и изведба на домашни LAN и WiFi мрежи како и одржување на истите.Повелете посетете не на ул.24ти Окто...

 • Продажба и поправка на лаптоп и десктоп компјутери,аларми,видео надзор,бела техника

  Продажба и поправка на лаптоп и десктоп компјутери,аларми,видео надзор,бела техника

  Компјутерска Галантерија Струмица (Југоисточен регион) May 18, 2016 Check with seller

  Најпрофесионални решенија за Вашите потреби по најповолни цени. Повелете посетете ги нашите продажни салони и уверете се!Facebook фан страницата на Ривер Софт Компјутери е наменета исклучиво за рекламни цели на Ривер Софт Компјутери и не е одговорна ...

Огласи
 • Hands free comunikator(jabra)nov 9470-26-904-101

  Hands free comunikator(jabra)nov 9470-26-904-101

  Електроника Kumanovo (Kumanovo) November 15, 2018 Check with seller

  Profesionalen hands-free komunikator JABRA,nov neupotrebuvan Cena 200evra 9470-26-904-101

 • Apple iPhone X - 64GB 256GB - (Отклучен) паметен телефон 1 година гаранција

  Apple iPhone X - 64GB 256GB - (Отклучен) паметен телефон 1 година гаранција

  Мобилни телефони Skopje (Skopje) September 10, 2018 600.00 Dollar US$

  Apple iPhone (најновиот модел) Отклучен.   Apple iPhone X 64 GB / 256 GB   Заинтересираниот купувач може да не контактира за да нарача   Whatsapp разговор: +2347066914934   Е-пошта: bestbuy4u1@yahoo.com   Вашето задоволство е...

 • Iptv Televizija

  Iptv Televizija

  Ит Услуги skopje (skopje) March 9, 2018 10.00 Euro €

  Stari satelitski tanjiri se Minato! Nasata usluga e dostapna vo celiot svet! Proku 3000 programi + domasna/stranska Videoteka najdobar izbor ex-yu i stranski kanali! bez prekidi! bez nikakvi dogovori! ako ne si se dopaga mozete da ja otkazete vo seko...

 • SERVIS ZA VASIOT KOMPJUTER

  SERVIS ZA VASIOT KOMPJUTER

  Компјутери Дестоп Skopje (Skopski) February 20, 2018 Free

  IMATE PROBLEM SO VASIOT KOMPJUTER? Vrsime servis na kompjuteri, laptop, tablet kompjuteri i mobilni telefoni.Instalacija na WINDOWS operativen sistem , cistenje od virusi, instalacija na softver po vasa zelba. Dijagnoza otkrivanje defekti i nivno res...

 • Preinstalacija na desktop, laptop kompjuteri, tableti...

  Preinstalacija na desktop, laptop kompjuteri, tableti...

  Лап Топи Skopje (Kisela Voda) January 29, 2018 300.00 Денари

  Efikasno i bezbedno cistenje od virusi i preinstalacija (windows xp, 7, 8.1, 10, android) na vashite desktop i laptop kompjuteri, kako i tableti i smartfoni.  Doagam na povik.  Info i rabotno vreme: 17-22 casot(pon.-pet.) i postojano za vik...

 • Preinstalacija na desktop, laptop kompjuteri, tableti...

  Preinstalacija na desktop, laptop kompjuteri, tableti...

  Лап Топи Skopje (Kisela Voda) January 28, 2018 300.00 Денари

  Efikasno i bezbedno cistenje od virusi i preinstalacija (windows xp, 7, 8.1, 10, android) na vashite desktop i laptop kompjuteri,    kako i tableti i smartfoni.  Doagam na povik.  Info i rabotno vreme: 17-22 casot(pon.-pet.) i pos...

 • КЛАРИНЕТ

  КЛАРИНЕТ

  Музички инструменти Штип (МАКЕДОНИЈА) December 10, 2017 200.00 Euro €

  се продава нов кларинет СТОЈАН АРСОВ ул.Јајце 45 Штип тел. 078 473 062

 • КЛАРИНЕТ

  КЛАРИНЕТ

  Музички инструменти Штип (МАКЕДОНИЈА) December 10, 2017 200.00 Euro €

  Стојан Арсов од Штип тел 078 473 062

 • Sony Xperia M2

  Sony Xperia M2

  Мобилни телефони Bitola (Bitola) October 16, 2017 4500.00 Денари

  Se prodava Sony Xperia M2 vo izvonredna sostojba, bez niedna grebnatinka, vo zastitni folii i maska uste od prviot den, komplet so originalni slusalki, polnac i kutija Bez zameni!

 • Zapper

  Zapper

  Електроника Скопје (Скопје) October 12, 2017 5170.00 Денари

  Цена 5170 ден.Фреквентен генератор (биорезонантен неинвазивен уред за селективно уништување на патогени микроорганизми)-Хроничните заболувања во 100% од случаите се предизвикани или пренесени од паразитни инфекции и во скоро 60% од случаите се предиз...

 • ИТНО!!! Се продава безжичен гејмерски маус!

  ИТНО!!! Се продава безжичен гејмерски маус!

  Компјутерска Галантерија SKopje (Skopje) August 16, 2017 1000.00 Денари

  Mouse A4 R8M Gaming Bloody Wireless Се прдава со гаранција од една година. Маусот е купен од Анхоч. http://www.anhoch.com/…/mouse-a4-r8m-gaming-bloody-wireless… Цена: 1 000 МКД Телефон:072257565Град: Скопjе

 • Battlefront

  Battlefront

  Видео Игри Skopje (Skopski) March 20, 2017 1500.00 Денари

  Prodavam igra BATTLEFRONT  za PS4. CD to  e novo i ne e mnogu koristeno.