Дом и Семејство

Вип Огласи
 • Garnitura!!!!!!!!!!!!

  Garnitura!!!!!!!!!!!!

  Мебел , Ивентар, Уредување Stip (Stip) October 14, 2016 15000.00 Денари

  Prodavam garnitura trosed dvosed i fotelja!!!!trosedon se pusta!!!!

 • TERMO PECKA

  TERMO PECKA

  Останато SKOPJE (MICURIN) November 28, 2017 Free

  ITNO SE PRODAVA TERMO PECKA 4.5KW SO ZAMENETI NOVI GREACHI   TEL ZA KONTAKT: 078-240-376 078-305-733

 • se prodava

  se prodava

  Козметика , маникир педикир и Убавина Kriva Palanka (Makedonija) June 22, 2016 700.00 Денари

  Летото е тука.Имајте секогаш убаво средени стапала на кои секој ке им се восхитува.И тоа во домашни услови. Сега за да си го остварите сонот тука е skooil velvet soft.Апаратот со својот ролер во кој има вградено дијамантски камчиња ке си ја заврши св...

 • Dvosed trosed i fotelja

  Dvosed trosed i fotelja

  Мебел , Ивентар, Уредување Skopje (Skopje) October 1, 2016 26900.00 Денари

  Se prodavaat komplet trosed dvosed i  fotelja kupeni od Simpo. Trosed:sirina/dlabina / visina: 220×98×86cm Dvosed:sirina/dlabina/visina: 180×98×86cm Fotelja: sirina/dlabina/visina: 96×98×86cm Koristeni se samo...

 • Тарот карти за претскажување

  Тарот карти за претскажување

  Книги - Списанија Skopje (Skopje) September 11, 2016 670.00 Денари

  Се продаваат нови Тарот карти со скрипта на српски. Повеќе информации на: https://www.facebook.com/sk.tarot

Огласи
 • Prodavam Kamin Alfa Plam

  Prodavam Kamin Alfa Plam

  Бела Техника , Апарати За Домаќинство Prilep (Prilep) November 27, 2018 Check with seller

  Se prodava malku koristen 2 god.Kamin Alfa mn socuvan so postolje na trkala Cena 18 000 den  Telefon 070 259 044 

 • ORBITREK ELITЕ + гратис HOT SHAPERS

  ORBITREK ELITЕ + гратис HOT SHAPERS

  Спорска Опрема Скопје (Скопски регион) November 3, 2018 6000.00 Денари

    Продавам ORBITREK ELITЕ купен од ТОП ШОП, малку користен, во целосно исправна состојба. ДОБИВАТЕ: + гратис HOT SHAPERS хеланки (од Топ Шоп) големина L.

 • ORBITREK ELITЕ + гратис HOT SHAPERS

  ORBITREK ELITЕ + гратис HOT SHAPERS

  Справи За вежбање Скопје (Скопски регион) November 3, 2018 6000.00 Денари

  Продавам ORBITREK ELITЕ купен од ТОП ШОП, малку користен, во целосно исправна состојба.  ДОБИВАТЕ: + гратис HOT SHAPERS хеланки (од Топ Шоп) големина L.

 • кученца Belgian malinois

  кученца Belgian malinois

  Домашни Миленици Krusevo (Zapaden) November 3, 2018 Free

    Се продаваат кученца од расата Belgian malinois,информации на телефон 071 949 883.

 • 3D tapeti

  3D tapeti

  Мебел , Ивентар, Уредување Kumanovo (Mlado Nagorichane) November 1, 2018 450.00 Денари

  Se prodavaat 3D tapeti plastificirani i vodootporni 450denari m2 bez montaza 600denari m2 so montaza. Ima i drugi modeli koi se dupleks hartija ima i foto tapeti za povekje informacii na tel: 078379560

 • Теписи

  Теписи

  Дом и Семејство Кавадарци (Кавадарци) October 24, 2018 3500.00 Денари

  Продавам теписи веќе користени но во добро зачувана состојба.Димензи зелен 2,35/1,70  и кремав 2,30/1,6

 • Termo pecka

  Termo pecka

  Бела Техника , Апарати За Домаќинство Kocani (Kocani) September 7, 2018 2.50 Денари

  Kako nova terms pecka 3,5

 • Se izdava garsonjera vo Gorce Petrov

  Se izdava garsonjera vo Gorce Petrov

  Дом и Семејство Skopje (Skopski) August 27, 2018 200.00 Euro €

  Se izdava garsonjera vo Gorce Petrov od 40m2 kako del od kuka. Garsonjerata e vo NOV objekt- gradba 2013 god. Kompletno namestena so kujna so trpezarija, dnevna, edna spalna soba, kupatilo, internet i kablovska. Cena 200eu.+smetki koi se delat po pol...

 • Тарот Карти и скрипта

  Тарот Карти и скрипта

  Книги - Списанија Skopje (Macedonia) May 12, 2018 670.00 Денари

  Се продаваат нови Тарот карти со скрипта на српски за само 670 ден! Праќање по Карго низ цела Македонија. https://www.facebook.com/sk.tarot/

 • Aголна гарнитура

  Aголна гарнитура

  Мебел , Ивентар, Уредување Skopje (Skopje) April 1, 2018 18000.00 Денари

  Се продава одлично сочувана аголна гарнитура со механизам за спуштање и складишен простор.Материјал: Еко кожа,Боја: ЦРВЕНА (ферари), Димензии: 250см/185см.

 • pila za siporeks blokovi

  pila za siporeks blokovi

  Машини и Алати Skopje (skopski) March 27, 2018 2000.00 Денари

  prodavam dve pili za siporeks blokovi    077 753941

 • Detska Soba

  Detska Soba

  Мебел , Ивентар, Уредување Bogdanci (Bogdanci) February 27, 2018 7000.00 Денари

  se prodava detska soba 7000den Kontakt: 078 426 343 - Vojdan Se prodavaat site 4 zaedno, 7000denari Lokacija: Bogdanci