Дом и Семејство

Вип Огласи
 • Пекарски , Слаткарски , Готварски Машини May 23, 2016 Check with seller

 • se prodava

  se prodava

  Козметика , маникир педикир и Убавина Kriva Palanka (Makedonija) June 22, 2016 700.00 Денари

  Летото е тука.Имајте секогаш убаво средени стапала на кои секој ке им се восхитува.И тоа во домашни услови. Сега за да си го остварите сонот тука е skooil velvet soft.Апаратот со својот ролер во кој има вградено дијамантски камчиња ке си ја заврши св...

 • Пекарски , Слаткарски , Готварски Машини May 23, 2016 Check with seller

 • Detska Soba

  Detska Soba

  Мебел , Ивентар, Уредување Bogdanci (Bogdanci) February 27, 2018 7000.00 Денари

  se prodava detska soba 7000den Kontakt: 078 426 343 - Vojdan Se prodavaat site 4 zaedno, 7000denari Lokacija: Bogdanci

 • Garnitura!!!!!!!!!!!!

  Garnitura!!!!!!!!!!!!

  Мебел , Ивентар, Уредување Stip (Stip) October 14, 2016 15000.00 Денари

  Prodavam garnitura trosed dvosed i fotelja!!!!trosedon se pusta!!!!

Огласи
 • Тарот Карти и скрипта

  Тарот Карти и скрипта

  Книги - Списанија Skopje (Macedonia) May 12, 2018 670.00 Денари

  Се продаваат нови Тарот карти со скрипта на српски за само 670 ден! Можност за праќање по Карго низ цела Македонија. https://www.facebook.com/sk.tarot/

 • Aголна гарнитура

  Aголна гарнитура

  Мебел , Ивентар, Уредување Skopje (Skopje) April 1, 2018 18000.00 Денари

  Се продава одлично сочувана аголна гарнитура со механизам за спуштање и складишен простор.Материјал: Еко кожа,Боја: ЦРВЕНА (ферари), Димензии: 250см/185см.

 • pila za siporeks blokovi

  pila za siporeks blokovi

  Машини и Алати Skopje (skopski) March 27, 2018 2000.00 Денари

  prodavam dve pili za siporeks blokovi    077 753941

 • Detska Soba

  Detska Soba

  Мебел , Ивентар, Уредување Bogdanci (Bogdanci) February 27, 2018 7000.00 Денари

  se prodava detska soba 7000den Kontakt: 078 426 343 - Vojdan Se prodavaat site 4 zaedno, 7000denari Lokacija: Bogdanci

 • Крем со слуз од полжав - 150 ml

  Крем со слуз од полжав - 150 ml

  Козметика , маникир педикир и Убавина Скопје (Скопски регион) February 21, 2018 510.00 Денари

  Светски хит по супер цена! Со докажано регенеративно и подмладувачко дејство!Состав: слуз од полжав (helix aspersa muller), глукозаминогликани, глицерин, алантоин, хидролизиран колаген. Без парабени!Дејство: Благодарение на многуте активни компоненти...

 • Апарат за сребрена вода за 20 000 литри

  Апарат за сребрена вода за 20 000 литри

  Здравје - Убавина Скопје (Скопски регион) February 21, 2018 3130.00 Денари

  Нова генерација на апарати за сребрена водаАпаратите за сребрена вода претставуваат електрохемиски уреди за генерирање на сребрени јони (Ag+) во водата. Dr. Silver 101+Повеќе од 20 000 л сребрена вода со концентрација за пиење.Покрај генерирањет...

 • TERMO PECKA

  TERMO PECKA

  Останато SKOPJE (MICURIN) November 28, 2017 Free

  ITNO SE PRODAVA TERMO PECKA 4.5KW SO ZAMENETI NOVI GREACHI   TEL ZA KONTAKT: 078-240-376 078-305-733

 • Продавам машка детска соба

  Продавам машка детска соба

  Мебел , Ивентар, Уредување Скопје (Скопски регион) October 21, 2017 Check with seller

  Продавам добро сочувана речиси нова,малку користена машка детска соба,поточно 1 маса, 1 клуб маса, 1 работна маса и плакар по цена од 6.500 денари. 

 • Prodavam

  Prodavam

  Мебел , Ивентар, Уредување Skopje (Skopje) September 16, 2017 200.00 Euro €

  Prodavam trosed, dve fotelji i taburetka

 • Продавам тегли со капак

  Продавам тегли со капак

  Останато Скопје (центар) September 12, 2017 7.00 Денари

  Продавам тегли со капак цена 7 ден. Тел. 075/288367

 • Vikend kukja vo S.Kojnsko Prespa

  Vikend kukja vo S.Kojnsko Prespa

  Дом и Семејство Resen (Prespa) August 26, 2017 1.00 Euro €

  Prodavam vikendica novo gradba so pogled kon ostrov golem grad,na bregot od Prespanskoto ezero.

 • Garnitura (Trosed na pustanje, dvosed i fotelja), malce koristena, vo odlicna sostojba.

  Garnitura (Trosed na pustanje, dvosed i fotelja), malce koristena, vo odlicna sostojba.

  Мебел , Ивентар, Уредување Skopje (Macedonia) August 25, 2017 18000.00 Денари

  Se prodava garnitura (Trosed na pustanje, dvosed i fotelja), malce koristena, vo odlicna sostojba. Dimenzii: priblizno dolzina 190/160/100, sirina 100/90.