Станови , Куќи за Продажба

Вип Огласи
 • Se prodava stan - dupleks na Ruzveltova

  Se prodava stan - dupleks na Ruzveltova

  Станови , Куќи за Продажба Skopje (Skopje) November 11, 2017 60500.00 Euro €

   Se prodava stan-dupleks na Ruzveltova 33m2+30m2 galerija. Cena 60 500eu. Shifra-3057

 •  Se prodava stan kaj Drzavna Bolnica

  Se prodava stan kaj Drzavna Bolnica

  Станови , Куќи за Продажба Skopje (Skopje) November 11, 2017 50000.00 Euro €

   Se prodava stan kaj Drzavna Bolnica 54m2 so podrum 5m2 na 3 kat.Cena 50 000 eu. Shifra-2064

 • STANOVI VO NASELBA ILINDEN

  STANOVI VO NASELBA ILINDEN

  Станови , Куќи за Продажба SKOPJE (скопје) October 16, 2017 640.00 Euro €

  Продажба на станови во изградба во досега НАЈГОЛЕМИОТ станбено-деловен КОМПЛЕКС ИЛИНДЕН лоциран на ул.8 -Илинден . Располагаме со квадратури од 38 - 155 м2, гаражни места и 1900 м2 деловни простории. Нудиме квалитетна градба по најефтина цена во реги...

 • СТАНОВИ ВО ИЛИНДЕН ПО НАЈНИСКИ ЦЕНИ ВО РЕГИОНОТ !!!

  СТАНОВИ ВО ИЛИНДЕН ПО НАЈНИСКИ ЦЕНИ ВО РЕГИОНОТ !!!

  Станови , Куќи за Продажба Скопје (Скопје) October 27, 2017 640.00 Euro €

  Продажба на станови во изградба во досега НАЈГОЛЕМИОТ станбено-деловен КОМПЛЕКС ИЛИНДЕН лоциран на ул.8 -Илинден . Располагаме со квадратури од 38 - 155 м2, гаражни места и 1900 м2 деловни простории. Нудиме квалитетна градба по најефтина цена во реги...

 • Понуда на трособни станови во изградба во Станбено - деловен објект Зграда 4 во Струмица

  Понуда на трособни станови во изградба во Станбено - деловен објект Зграда 4 во Струмица

  Станови , Куќи за Продажба Струмица (Југоисточен регион) June 2, 2016 Check with seller

  Понуда на трособни станови во изградба во Станбено -деловен објект Зграда 4 во Струмица најдобрата локација во градот 2мин до центарот на Струмица со најубав поглед кон Струмица   инф.071 341 777

Огласи
 •  Продажба на Станови во Влае

  Продажба на Станови во Влае

  Станови , Куќи за Продажба Skopje (Skopje) May 23, 2018 900.00 Euro €

     Се продаваат два стана во Влае во мала семејна зграда од 3 ката.Зградата е градена по сите стандарди за градба. Двата стана се со по 3 спални соби, кујна, трпезарија , дневна ,2 тоалети. Едниот стан е 111м2 и е на 1кат, а вториот 115м2 с...

 • Се Продава Стан во Карпош 4

  Се Продава Стан во Карпош 4

  Станови , Куќи за Продажба Skopje (Skopje) May 23, 2018 900.00 Euro €

  Се продава стан во Карпош 4 со прекрасен поглед кон реката Вардар. Станот е со површина од 91м2. Се наоѓа на 3ти кат.  Има дневна, кујна со трпезарија, 3 спални соби, тоалет, балкон. Греење- централно. Цена 900еур/м2. ШИфра 4006

 •  Se Prodava Stan vo Debar Maalo

  Se Prodava Stan vo Debar Maalo

  Станови , Куќи за Продажба Skopje (Skopje) May 22, 2018 72000.00 Euro €

   Na atraktivna lokacija vo Debar Maalo  SE PRODAVA  STAN od 72 m2 so dve spalni sobi, kujna so trpezarija, dnevna, kupatilo i balkon. Stanot e so IL vo postara gradba na 4/4 kata. Ima centralno parno. Cena - 72 000 eu so mesto za na do...

 • Се Продава Стан во Ѓорче Петров

  Се Продава Стан во Ѓорче Петров

  Станови , Куќи за Продажба Skopje (Skopje) May 22, 2018 1.00 Euro €

  Се продава нов невселен стан во Ѓорче Петров со површина од 59м2. Станот поседува дневна соба, кујна, две спални соби, купатило и остава. Во станот има поставено храст паркет, припрема за сопствено греење и сопствен паркинг простор за повеќе возила. ...

 •    ЕКСКЛУЗИВНО!! СТАНОВИ ВО МАЏАР МААЛО

  ЕКСКЛУЗИВНО!! СТАНОВИ ВО МАЏАР МААЛО

  Станови , Куќи за Продажба Skopje (Skopje) May 18, 2018 1150.00 Euro €

        Се продаваат станови во нова современа станбена зграда во Маџар Маало. Објектот е станбено-деловен со Пр+7+Пк. На приземје се проектирани деловни и магацински простори. Типологијата на становите по катови во објектот се: гарсоњер...

 • ПРОДАЖБА НА СТАНОВИ ВО БАРДОВЦИ!!!

  ПРОДАЖБА НА СТАНОВИ ВО БАРДОВЦИ!!!

  Станови , Куќи за Продажба Skopje (Skopje) May 16, 2018 725.00 Euro €

  НЕВЕРОЈАТНО ДОБРА ПРОМОТИВНА ПОНУДА!! Се продаваат станови во елитната населба Бардовци. Становите се по115м2, со три посебни спални, голема дневна, кујна, 2 тераси и 3 тоалета. Секој стан има 35м2 подрумски простории и паркинг простор вклучени во це...

 • Се продава стан во Дебар Маало

  Се продава стан во Дебар Маало

  Станови , Куќи за Продажба Skopje (Skopje) May 16, 2018 1.00 Euro €

  Се продава нов, невселуван трособен стан во Дебар Маало со површина од 78м2. Станот се наоѓа на 2ри кат и располага со дневна, кујна, трпезарија, 2 спални соби, бања и гостинско wc. Има тераса и е на сопствено парно. Цена по договор. Шифра 3094

 • Се продаат станови во Маџир Маало

  Се продаат станови во Маџир Маало

  Станови , Куќи за Продажба Скопје (Скопје) May 16, 2018 1250.00 Euro €

  Се продаваат станови со функционални решенија и квадратури, со површина од 34м² и 72м2 на 6ти кат и 52м² на 1ви кат. Објектот е составен од 6 станбени катови. Проектиран е по сите европски стандарди за квалитетно домување и се одликува со в...

 • Се Продаваат Станови на ВОДНО

  Се Продаваат Станови на ВОДНО

  Станови , Куќи за Продажба Skopje (Skopje) May 16, 2018 1100.00 Euro €

  Се продаваат 3 новоизградени станови на Водно, на одлична локација и со прекрасен поглед. На приземје стан од 75м2 со две спални соби, по цена од 800еур/м2, на 1ви кат стан со квадратура од 96м2, со 3 спални соби, 2 купатила, 2 тераси, цена 1050еур/м...

 • Се ПРОДАВА СТАН во ЦЕНТАР НОВОГРАДБА (61 М2) ВСЕЛИВ ЈУНИ-ЈУЛИ

  Се ПРОДАВА СТАН во ЦЕНТАР НОВОГРАДБА (61 М2) ВСЕЛИВ ЈУНИ-ЈУЛИ

  Станови , Куќи за Продажба SKOPJE (SKOPJE) May 13, 2018 1.00 Euro €

  Се продава нов стан во нова зграда со квадратура од 61 м2 на 6 кат од вкупно 7 катови.Зградата се наоѓа на многу мирно и атрактивно место во Општина Центар до близина на Улицата Орце Николов.Објектот (ЗГРАДАТА) е целосно надворешно готова но е делумн...

 • Се Продава Стан во Хиподром

  Се Продава Стан во Хиподром

  Станови , Куќи за Продажба Skopje (Skopje) May 12, 2018 46000.00 Euro €

  Се продава реновиран стан во населба Хиподром со површина од 68м2 + 4м2 подрумска просторија. Се наоѓа на 7/7 кат со бетонска рамна плоча+ кровна конструкција. Станот е составен од дневна, кујна, трпезарија, 2 спални соби, купатило и 2 тераси.Се наоѓ...

 • Се Продава Стан во Ѓорче Петров

  Се Продава Стан во Ѓорче Петров

  Станови , Куќи за Продажба Skopje (Skopje) May 11, 2018 55000.00 Euro €

  Се продава стан во Горче Петров. Станот е луксузно наместен и се продава така.Има посебна спална, дневна со кујна, тераса,.Со станот има и подрум а станот се наоѓа на високо приземје. Цена 55000. Шифра-1036