Компјутерска Галантерија

Вип Огласи
 • се продава LCD монитор 22'' LG 2242T

  се продава LCD монитор 22'' LG 2242T

  Компјутерска Галантерија Струмица (Струмциа) July 13, 2016 3000.00 Денари

  се продава LCD монитор 22'' LG 2242T ДОСТАВА НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА ТЕЛЕФОН ЗА КОНТАКТ: 078/321-170

 • Продажба и поправка на лаптоп и десктоп компјутери

  Продажба и поправка на лаптоп и десктоп компјутери

  Компјутерска Галантерија Струмица (Југоисточен регион) May 18, 2016 Check with seller

  Продажба Васил Сурчев Strumitsa   078 267 197   Open Today 9:00AM - 7:00PM   http://www.royalsoft.mk/ 

 • Продажба и поправка на лаптоп и десктоп компјутери,аларми,видео надзор,бела техника

  Продажба и поправка на лаптоп и десктоп компјутери,аларми,видео надзор,бела техника

  Компјутерска Галантерија Струмица (Југоисточен регион) May 18, 2016 Check with seller

  Најпрофесионални решенија за Вашите потреби по најповолни цени. Повелете посетете ги нашите продажни салони и уверете се!Facebook фан страницата на Ривер Софт Компјутери е наменета исклучиво за рекламни цели на Ривер Софт Компјутери и не е одговорна ...

 • Се Продава Тастатура

  Се Продава Тастатура

  Компјутерска Галантерија Струмица (Југоисточен регион) January 6, 2016 900.00 Денари

  Се продава тастатура

 • Се Продава ЛЦД Ацер

  Се Продава ЛЦД Ацер

  Компјутерска Галантерија Струмица (Југоисточен регион) January 6, 2016 2500.00 Денари

  se prodava lcd displej 22" cena 2500 ne e fiksna

Огласи
 • ИТНО!!! Се продава безжичен гејмерски маус!

  ИТНО!!! Се продава безжичен гејмерски маус!

  Компјутерска Галантерија SKopje (Skopje) August 16, 2017 1000.00 Денари

  Mouse A4 R8M Gaming Bloody Wireless Се прдава со гаранција од една година. Маусот е купен од Анхоч. http://www.anhoch.com/…/mouse-a4-r8m-gaming-bloody-wireless… Цена: 1 000 МКД Телефон:072257565Град: Скопjе

 • се продава LCD монитор 22'' LG 2242T

  се продава LCD монитор 22'' LG 2242T

  Компјутерска Галантерија Струмица (Струмциа) July 13, 2016 3000.00 Денари

  се продава LCD монитор 22'' LG 2242T ДОСТАВА НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА ТЕЛЕФОН ЗА КОНТАКТ: 078/321-170

 • Напонски кабли за адаптери.

  Напонски кабли за адаптери.

  Компјутерска Галантерија Скопје (Скопски регион) May 26, 2016 Check with seller

  Напонски кабли за адаптери.

 • Нови количини на АДАПТЕРИ за Преносни компјутери и ЛЦД Монитори.

  Нови количини на АДАПТЕРИ за Преносни компјутери и ЛЦД Монитори.

  Компјутерска Галантерија Скопје (Скопски регион) May 26, 2016 Check with seller

  Нови количини на АДАПТЕРИ за Преносни компјутери и ЛЦД Монитори. За одлична цена со ( 6 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА )

 • Нови количини на ДЦ ЏЕКОВИ за сите видови на лаптопи.

  Нови количини на ДЦ ЏЕКОВИ за сите видови на лаптопи.

  Компјутерска Галантерија Скопје (Скопски регион) May 26, 2016 Check with seller

  Нови количини на ДЦ ЏЕКОВИ за сите видови на лаптопи.

 • LAPTOP PERNICA

  LAPTOP PERNICA

  Компјутерска Галантерија Скопје (Скопски регион) May 23, 2016 1000.00 Денари

  LAPTOP PERNICA Dobro e poznato deka cuvajneto na lap top vo skut ja namaluva plodnosta posebno kaj mazite so svoeto stetno zracejne. Zastitetese vie i vasite najmili so nasata "LAPTOP PERNICA", koja sto voedno vi pruzi komfort i uzivajne. Cena: 1000 ...

 • LAPTOP PERNICA

  LAPTOP PERNICA

  Компјутерска Галантерија Скопје (Скопски регион) May 23, 2016 1000.00 Денари

  LAPTOP PERNICA Dobro e poznato deka cuvajneto na lap top vo skut ja namaluva plodnosta posebno kaj mazite so svoeto stetno zracejne. Zastitetese vie i vasite najmili so nasata "LAPTOP PERNICA", koja sto voedno vi pruzi komfort i uzivajne. Cena: 1000 ...

 • Продажба и поправка на лаптоп и десктоп компјутери

  Продажба и поправка на лаптоп и десктоп компјутери

  Компјутерска Галантерија Струмица (Југоисточен регион) May 18, 2016 Check with seller

  Продажба Васил Сурчев Strumitsa   078 267 197   Open Today 9:00AM - 7:00PM   http://www.royalsoft.mk/ 

 • Продажба и поправка на лаптоп и десктоп компјутери,аларми,видео надзор,бела техника

  Продажба и поправка на лаптоп и десктоп компјутери,аларми,видео надзор,бела техника

  Компјутерска Галантерија Струмица (Југоисточен регион) May 18, 2016 Check with seller

  Најпрофесионални решенија за Вашите потреби по најповолни цени. Повелете посетете ги нашите продажни салони и уверете се!Facebook фан страницата на Ривер Софт Компјутери е наменета исклучиво за рекламни цели на Ривер Софт Компјутери и не е одговорна ...

 • Продажба и поправка на лаптоп и десктоп компјутери

  Продажба и поправка на лаптоп и десктоп компјутери

  Компјутерска Галантерија Скопје (Скопски регион) May 18, 2016 Check with seller

  Продажба на: Адаптери Батерии ЛЦД Екрани Тастатури Дц конектори за лаптопови(сите други видови) Дц кабли за адаптери Напонски  кабли за адаптери Држачи,пластики за лаптопи Се во врска со лаптопи   Сервис: Поправка на сите видови лаптопи Поп...

 • Tenda 150mbps mini wireless USB adapter

  Tenda 150mbps mini wireless USB adapter

  Компјутерска Галантерија Струмица (Југоисточен регион) May 11, 2016 750.00 Денари

  tenda 150mbps mini wireless USB adapter

 • Se provava Tastatura Logitech G11

  Se provava Tastatura Logitech G11

  Компјутерска Галантерија Струмица (Југоисточен регион) January 6, 2016 1400.00 Денари

  Se prodava tastatura dobro socuvana Sveti celosna super za navecer za igranje ili Chat Цената не е фиксна