Вип Огласи
 • Renault Megane 2004

  Renault Megane 2004

  Автомобили Bogdanci (Bogdanci) January 25, 2019 Check with seller

  Se prodava Renault Megane, 2004godina. 1.9 dCI , 120hp Kolata e vo top sostojba, ima novi 4 zimski gumi staveni pred 20dena, praveno e kompleten servis pred mesec dena. Poveke info, kontakt Vojdan Demerdziev 078 426 343

 • Најевтина изработка на семинарски дипломски магистерски трудови

  Најевтина изработка на семинарски дипломски магистерски трудови

  Останати услуги Велес (велес) March 7, 2017 200.00 Денари

  Најевтина изработка за вашите проектни задачи, семинарски, дипломски, магистерски итн. со врвен квалитетПовеќе информации на 070 268 791 

 • Ентериерно уредување

  Ентериерно уредување

  Останати услуги Цела Македонија (Цела Македонија) December 8, 2017 Check with seller

  Изработуваме и комплетно изведуваме проекти за внатрешно уредување на куќи, станови, деловни простории, објекти од јавен карактер. Вклучена 3д визуелизација.

 • Тарот карти за претскажување

  Тарот карти за претскажување

  Книги - Списанија Skopje (Skopje) September 11, 2016 670.00 Денари

  Се продаваат нови Тарот карти со скрипта на српски. Повеќе информации на: https://www.facebook.com/sk.tarot

 • Prodava se

  Prodava se

  Живеалишта Kumanovo (Kumanovo) May 11, 2017 30.00 Euro €

  Kontakt : majche990@yahoo.com Viber: +38166312821

Огласи
 • Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT - ЦЕНТАР (67М2)

  Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT - ЦЕНТАР (67М2)

  Станови, куќи , Соби за изнајмување SKOPJE (SKOPJE) February 16, 2019 1.00 Euro €

  Се издава стан во Центар,КАПИШТЕЦ во непосредна близина на “КАТОЛИЧКА ЦРКВА”.Станот се наоѓа во Општина Центар.Ориентацијата му е ЈУГ.Лоциран е на адреса или улица “НАРОДЕН ФРОНТ”.Квадратурата е од 67 М2.Внатрешно живеалиштето...

 • Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT - КАРПОШ (87М2)

  Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT - КАРПОШ (87М2)

  Станови, куќи , Соби за изнајмување SKOPJE (SKOPJE) February 15, 2019 1.00 Euro €

  Се издава стан во Карпош 3,ЛЕПТОКАРИЈА во непосредна близина на СУГС “НИКОЛА КАРЕВ” и ПРИВАТНАТА БОЛНИЦА “ЖАН МИТРЕВ КЛИНИК”.Станот се наоѓа во Општина Карпош.Ориентацијата му е ЈУЖНА.Лоциран е на адреса или улица “КАРПО...

 • Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT - КАРПОШ (46М2)

  Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT - КАРПОШ (46М2)

  Станови, куќи , Соби за изнајмување SKOPJE (SKOPJE) February 15, 2019 1.00 Euro €

  Се издава стан во Карпош 3,ЛЕПТОКАРИЈА во непосредна близина на СУГС “НИКОЛА КАРЕВ” и ПРИВАТНАТА БОЛНИЦА “ЖАН МИТРЕВ КЛИНИК”.Станот се наоѓа во Општина Карпош.Ориентацијата му е ЈУЖНА.Лоциран е на адреса или улица “КАРПО...

 • Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT - АЕРОДРОМ (53М2)

  Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT - АЕРОДРОМ (53М2)

  Станови, куќи , Соби за изнајмување SKOPJE (SKOPJE) February 15, 2019 1.00 Euro €

  Се издава стан во Аеродром,НОВО ЛИСИЧЕ / КОМПЛЕКС (GEVAHIR SKY CITY) во непосредна близина на малата бензинска пумпа “МАК ОИЛ” и “МАК ПЕТРОЛ”.Станот се наоѓа во Општина Аеродром.Ориентацијата му е ЈУГО - ЗАПАДНА.Лоциран е на а...

 • Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT - ЦЕНТАР (45М2)

  Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT - ЦЕНТАР (45М2)

  Станови, куќи , Соби за изнајмување SKOPJE (SKOPJE) February 14, 2019 1.00 Euro €

  Се издава стан во Центар,УНИВЕРЗАЛНА САЛА во непосредна близина на “КАТОЛИЧКА ЦРКВА”.Станот се наоѓа во Општина Центар.Ориентацијата му е ЈУГО - ЗАПАДНА.Лоциран е на адреса или улица “ХРИСТО СМИРНЕНСКИ”.Квадратурата е од 45 М2...

 • Се ПРОДАВА СТАН / APARTMENT FOR SALE - АЕРОДРОМ

  Се ПРОДАВА СТАН / APARTMENT FOR SALE - АЕРОДРОМ

  Станови , Куќи за Продажба Скопје (Скопје Аеродром) February 12, 2019 1.00 Euro €

  Се продава стан во Аеродром,НОВО ЛИСИЧЕ / РЕОНСКИ ЦЕНТАР – Т.Ц. НОВО ЛИСИЧЕ.Станот се наоѓа во Општина Аеродром.Ориентацијата му е Југо – Западна.Лоциран е во непосредна близина на БУЛЕВАР СРБИЈА – ФЕВРУАРСКИ ПОХОД.Квадратурата му е...

 • Сервис на механички оштетувања кај ЛАПТОП

  Сервис на механички оштетувања кај ЛАПТОП

  Лап Топи Струмица (Струмица) February 10, 2019 Check with seller

  Решавање на сите механички оштетувања кај Лаптопи, ГАРАНЦИЈА за извршената услуга, во најбрз временски рок. Бидете дел од нашите задоволни клиенти.

 • Rezervni delovi za laptopi Резеревни делови за лаптопи

  Rezervni delovi za laptopi Резеревни делови за лаптопи

  Лап Топи Струмица (Струмица) February 10, 2019 Check with seller

  Резервни делови за сите модели на лаптопи по најповолни цени, Професионален сервис во најбрз можен рок. https://www.facebook.com/Lab-Tech-Electronic-218604195001269/?ref=bookmarks

 • Servis i popravka na laptop i desktop kompjuteri, rezervni delovi za site modeli

  Servis i popravka na laptop i desktop kompjuteri, rezervni delovi za site modeli

  Лап Топи Strumica (Strumica) February 10, 2019 Check with seller

  Servis na laptop i desktop kompjuteri, resavanje na site hardverski i softverski problemi. Rezervni delovi za site modeli na laptopi po najpovolni ceni Servis na: Maticni ploci, graficki kartici, display, tastatyri, adapteri,mehanicki ostetuvanja. Pr...

 • Се продава Форд Фокус 2001

  Се продава Форд Фокус 2001

  Автомобили Скопје (Центар) February 10, 2019 Check with seller

  Се продава Форд Фокус 2001 .Изминати се 160 000 км. Дизел.Сите дополнителни карактеристики може да ги дознаете од сопственикот на возилото на тел број 075 387 841 Војо Спасовски. Цена по договор. Автомобилот може да се види ,во текот на денот од 08-1...

 • Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT - КАРПОШ (55М2)

  Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT - КАРПОШ (55М2)

  Станови, куќи , Соби за изнајмување SKOPJE (SKOPJE) February 9, 2019 1.00 Euro €

  Се издава стан во Карпош,МИДА во непосредна близина на “ЦЕНТАР ЗА СТРАНСКИ ЈАЗИЦИ”.Станот се наоѓа во Општина Карпош.Ориентацијата му е ЈУЖНА.Лоциран е на адреса или улица “ОРЦЕ НИКОЛОВ”.Квадратурата е од 55 М2.Внатрешно живеа...

 • Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT - ЦЕНТАР (35М2)

  Се ИЗДАВА СТАН / APARTMENT FOR RENT - ЦЕНТАР (35М2)

  Станови, куќи , Соби за изнајмување SKOPJE (SKOPJE) February 8, 2019 1.00 Euro €

  Се издава стан во Центар,ДЕБАР МААЛО во непосредна близина на СЛАТКАРНИЦА “АПЧЕ” и помалите аптеки “БЕТИ” и “ЗЕГИН”.Станот се наоѓа во Општина Центар.Ориентацијата му е СЕВЕРО - ЗАПАД.Лоциран е на адреса или улица ...