Вип Огласи
 • Opel astra

  Opel astra

  Автомобили Strumica (Strumica) February 5, 2018 1100.00 Euro €

  Novi amortizeri nov akomulator klima raboti i dr

 • Rabota vo Koper-Slovenija

  Rabota vo Koper-Slovenija

  други работни места Strumica (Istocen region) January 24, 2018 Check with seller

  Agencija za zaposluvanje FALANGA D.O.O ima potreba od rabotnici za rabota vo avtoindustrijata.Rabotata e primerna kako za maži taka i za ženi.Se raboti po 8 časa vo smeni i platata se dvizi okolu 900€.Rabotata e za podolg vremenski period,i vo p...

 • Peugeot 407 1.6 HDI 2006god.Odlicna sostojba

  Peugeot 407 1.6 HDI 2006god.Odlicna sostojba

  Автомобили Скопје (Скопски регион) February 1, 2018 Free

  Voziloto e vo odlicna sostojba so realna kilometraza Klimata i site ostanati opcii se vo funkcija.Ekonomicen motor koj trosi 6L/100km vo grad.Uvezena od Francija.Registrirana cela godina.

 • Seat Altea 1.9 TDI 105ks 2006god.Odlicna sostojba

  Seat Altea 1.9 TDI 105ks 2006god.Odlicna sostojba

  Автомобили Скопје (Скопски регион) February 1, 2018 4700.00 Euro €

  Seat Altea 1.9 TDI 105ks 77kw 11.2006 god. so celosna oprema i soncev krov vo odlicna sostojba servisirana bez dopolnitelni troskovi po nea.Uvezena od Paris Francija,plateni site davacki do registracija.

 • Mercedes E 280 CDI V6 7G-Tronic 2006god.Avantgarde

  Mercedes E 280 CDI V6 7G-Tronic 2006god.Avantgarde

  Автомобили Скопје (Скопски регион) February 1, 2018 Free

  Najvisoko nivo na oprema,Navigacija,koza,4-zonska klima,Xenon,Big Xenon itn.Kolata e vo odlicna sostojba napraven kompleten servis.Registrirana cela godina uvezena od Francija.Perfektna karoserija i motor.Moze zamena za pomalo vozilo so vasa doplata.

Огласи
 • Крем со слуз од полжав - 150 ml

  Крем со слуз од полжав - 150 ml

  Козметика , маникир педикир и Убавина Скопје (Скопски регион) February 21, 2018 510.00 Денари

  Светски хит по супер цена! Со докажано регенеративно и подмладувачко дејство!Состав: слуз од полжав (helix aspersa muller), глукозаминогликани, глицерин, алантоин, хидролизиран колаген. Без парабени!Дејство: Благодарение на многуте активни компоненти...

 • Апарат за сребрена вода за 20 000 литри

  Апарат за сребрена вода за 20 000 литри

  Здравје - Убавина Скопје (Скопски регион) February 21, 2018 3130.00 Денари

  Нова генерација на апарати за сребрена водаАпаратите за сребрена вода претставуваат електрохемиски уреди за генерирање на сребрени јони (Ag+) во водата. Dr. Silver 101+Повеќе од 20 000 л сребрена вода со концентрација за пиење.Покрај генерирањет...

 • Се издава дел од куќа на ул.Мајка Тереза

  Се издава дел од куќа на ул.Мајка Тереза

  Куќи - Апартмани за изнајмување Skopje (Skopje) February 20, 2018 160.00 Euro €

  Се издава дел во куќа кај Клинички Центар со површина од 42м2 на приземје. Делот располага со дневна, кујна, трпезарија, 1 спална соба, вц со бања. Греењето е на струја. Просторот е наменет за престојување од индивидуален или семеен карактер. Цена 16...

 • Се Продава Стан во Ѓорче Петров

  Се Продава Стан во Ѓорче Петров

  Станови , Куќи за Продажба Skopje (Skopje) February 20, 2018 1.00 Euro €

  Се продава нов невселен стан во Ѓорче Петров со површина од 59м2. Станот поседува дневна соба, кујна, две спални соби, купатило и остава. Во станот има поставено храст паркет, припрема за сопствено греење и сопствен паркинг простор за повеќе возила. ...

 • SERVIS ZA VASIOT KOMPJUTER

  SERVIS ZA VASIOT KOMPJUTER

  Компјутери Дестоп Skopje (Skopski) February 20, 2018 Free

  IMATE PROBLEM SO VASIOT KOMPJUTER? Vrsime servis na kompjuteri, laptop, tablet kompjuteri i mobilni telefoni.Instalacija na WINDOWS operativen sistem , cistenje od virusi, instalacija na softver po vasa zelba. Dijagnoza otkrivanje defekti i nivno res...

 • Се продава стан во Топанско Поле

  Се продава стан во Топанско Поле

  Станови , Куќи за Продажба Skopje (Skopje) February 19, 2018 63000.00 Euro €

  Се продава стан во Топанско Поле од 89м2 корисна површина, 6м2 помошни простории. Станот се наоѓа на 6/8 кат. Опремен со парно и лифт. Се состои од кујна со трпезарија,дневна, 3 спални соби и купатило. Од помошни простории поседува 2 балкона со подру...

 • Fiat Punto 1.2

  Fiat Punto 1.2

  Автомобили Veles (Veles) February 19, 2018 1200.00 Euro €

  Se prodava ili zamenuva so moja doplata.Reg. do Avgust.Cenata e posledna i ekstra.Voziloto e garazirano so novi zimski gumi,redovno servisirano i akum. pod garancija.Osnoven model

 •  Se Prodava Plac vo Gorno Nerezi

  Se Prodava Plac vo Gorno Nerezi

  Плацеви Skopje (Skopje) February 19, 2018 70.00 Euro €

   Se prodava plac vo Gorno Nerezi 1484m2 vo gradezen reon. Placot e do pat so struja i voda i so prekrasen pogled kon grad Skopje. Cena--70eu/m2. so mesto za dogovor. Shifra-40/1

 •  Na Vodno Se Izdava Sprat od Kuka

  Na Vodno Se Izdava Sprat od Kuka

  Станови, куќи , Соби за изнајмување Skopje (Skopje) February 19, 2018 200.00 Euro €

  Na Vodno se Izdava Sprat od Kuka 100m2 -Namesten-so dve spalni sobi,kujna so trpezarija,dnevna, kupatilo i so balkoni.Greenje e na struja.Spratot e so orientacija jugo-sever. Se iznajmuva za 200eu.Prednost imaat studenti.Shifra-MA5

 • Se Izdava Stan vo Kisela Voda

  Se Izdava Stan vo Kisela Voda

  Станови, куќи , Соби за изнајмување Skopje (Skopje) February 19, 2018 450.00 Euro €

    Vo Pocetokot na Kisela Voda blisku do centarot na gradot se izdava eksluziven stan 88m2 na 4/4kat. Stanot e namesten so dve spalni sobi, dnevna, kujna so trpezarija, kupatilo, dva balkoni. Isto taka e so centralno parno, lift, internet, kablov...

 •  Se Izdava Dukan vo Aerodrom

  Se Izdava Dukan vo Aerodrom

  Дуќани за изнајмување - Продажба Skopje (Skopje) February 19, 2018 10.00 Euro €

      Se izdava dukan vo Aerodrom 40m2, prazen,pogoden za kancelarija i  drugi dejnosti. Prostorot ima   sanitaren cvor.Shifra-55

 •  Se Izdava Dukan vo Aerodrom

  Se Izdava Dukan vo Aerodrom

  Дуќани за изнајмување - Продажба Skopje (Skopje) February 19, 2018 140.00 Euro €

  Se izdava dukan vo Aerodrom  37m2  na prizemje  so  cena  po dogovor.Odgovara za kancelarija i dejnosti od zatvoren karakter. Cena po dogovor. Shifra-53