Се Издава Куќа во Жданец

 • 1100.00 Euro €
 • Објавено : February 9, 2018
  • Zdanec, Skopje, Skopje, Macedonia

  078409501

  Snezana

Се издава екслузивна куќа во Жданец со квадратура од 280м2 ( од кои 200м2 се користат како станбен простор, а останатиот дел се гаража, помошни простории, подрум), Сут.+Приз.+1кат+Пот. Сутеренот се гаража, летна кујна, котлара за парно, подрум. Приземјето се состои од салон со трпезарија и кујна, и WC. Првиот кат има 3 спални соби, од кои едната е со гардеробер и купатило, и уште едно купатило за другите две спални соби. Поткровјето има отворен простор од околу 75м2 со купатило. Куќата има алармен систем и сопствено парно на струја и нафта. Цена 1100еур + комуналии. Шифра 6003/1


 

26 Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Ваше Место

 • Ова Место е Резервирано за вашата реклама
 • Како до пристап на оваа место
 • Контактирајте не
 • На Нашиот Е-маил и назначете во маил формата (Реклама Ваше Место ) на Маил contact@oglasise.mk "

Поврзани огласи

 • Се Издава Куќа во Козле

  Се Издава Куќа во Козле

  Станови, куќи , Соби за изнајмување Skopje (Skopje) February 9, 2018 150.00 Euro €

  Се издава куќа во Козле со површина од 100м2 со вградена кујна и трпезарија, посебна дневна соба, и две спални соби. Се издава празна за подолг период. Цена 150еур.Шифра 6004/1

 • Се Издава Стан кај ТЦ Бисер

  Се Издава Стан кај ТЦ Бисер

  Станови, куќи , Соби за изнајмување Skopje (Skopje) February 9, 2018 200.00 Euro €

  Се издава стан позади ТЦ Бисер со површина од 70м2.Се наоѓа на 1ви кат. Цена 200еур.Шифра 3046/1

 • Се Издава Стан во Центар

  Се Издава Стан во Центар

  Станови, куќи , Соби за изнајмување Skopje (Skopje) February 8, 2018 600.00 Euro €

  Се издава стан кај Дом на Градежници.Станот е со површина од 75м2. Се наоѓа на 2ри кат. Цена 600еур.Шифра 3045/1