Се Издава Деловен Простор позади Универзална Сала

 • 250.00 Euro €
 • Објавено : February 9, 2018
  • Центар, Скопје, Скопје, Macedonia

  078409501

  Snezana

Се издава деловен простор позади Универзална Сала со површина од 25м2. Се издава празен. Има тоалет. Цена 250еур. Шифра 8048/1

26

Ваше Место

  • tiande021.jpg
  • avtopromet.jpg
  • avtoservis stevo.jpg
  • nedviznostiprostor.jpg
 • Ова Место е Резервирано за вашата реклама
 • Како до пристап на оваа место
 • Контактирајте не
 • На Нашиот Е-маил и назначете во маил формата (Реклама Ваше Место ) на Маил contact@oglasise.mk "

Поврзани огласи

 • Se izdava deloven prostor vo Centar

  Se izdava deloven prostor vo Centar

  Дуќани за изнајмување - Продажба Skopje (Skopje) December 24, 2018 200.00 Euro €

  Se izdava deloven prostor vo Opstina Centar,vo blizina na Soboren Hram,Bunjakovec.Prostorot e 34m2 i e delumno namesten,so mala kujna,toalet,biro i fotelja.Greenjeto e na struja.Pogoden e za usluzni dejnosti:pravni,trgovski i kozmeticki.Visinata na m...

 • Се ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР / BUSINESS SPACE FOR SALE - ЦЕНТАР (108М2)

  Се ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР / BUSINESS SPACE FOR SALE - ЦЕНТАР (108М2)

  Дуќани за изнајмување - Продажба SKOPJE (SKOPJE) December 23, 2018 1.00 Euro €

  Се продава деловен простор во Центар,ДЕБАР МААЛО во непосредна близина на УЛИЦАТА/БУЛЕВАРОТ “ПАРТИЗАНСКИ ОДРЕДИ”.Деловниот простор се наоѓа во Општина Центар.Ориентацијата на просторот е Југо – Западна.Лоциран е на адреса или булева...

 • Se izdava deloven prostor vo Centar

  Se izdava deloven prostor vo Centar

  Дуќани за изнајмување - Продажба Skopje (Skopje) December 21, 2018 150.00 Euro €

    Se izdava deloven prostor vo Centar od 40m2 pogoden za kancelarii,rabotilnica,magacin. Prostorot e so dve prostorii i Wc. Cena-150eu. Shifra-8032/1